Nyártól már a Velencei tónál is mehet a wellness

Ez a cikk elmúlt egy éves, így elavult lehet.

Termálfürdő, négy csillagos szálloda, étterem és apartmanház épül Velencén három ütemben 6,2 milliárd forintból. A fürdő, az étterem és a hotel fő épülete a nyárra elkészül.

Termálfürdő, négy csillagos szálloda, étterem és apartmanház épül Velencén három ütemben 6,2 milliárd forintból. A fürdő, az étterem és a hotel fő épülete a nyárra elkészül.

Szabó Gábor, projekt menedzser tájékoztatása szerint a magánerőből megvalósuló létesítmény első ütemében elkészül a tizenegy medencés fürdő, amelyből két medencét a Velencén feltörő gyógyvízzel töltenek fel. Átadják a szálloda 60 szobás főépületét is és elkészül a kétszáz vendég fogadására alkalmas étterem.


A beruházás második ütemében, ez év végére befejeződik a szálloda építése, majd a harmadik ütemben, a jövő nyárra elkészül a nyolcvan, értékesítésre szánt lakóegységet magába foglaló apartmanház.

A Velence Resort&Spa elnevezésű négy csillagos szállodában összesen 197 szoba várja majd a vendégeket. A szálláshelyeken belül négy lakosztályt és két, a mozgássérültek elhelyezésére alkalmas szobát is kialakítanak. A hotel konferenciák, nagyobb rendezvények, például bálok megtartására is alkalmas lesz.

A fürdőt különféle élményelemekkel egészítették ki, s mozgásszervi kezelések végzésére is alkalmas lesz. A komplexumot a Velence Termál Kft. fogja üzemeltetni, a beruházó a Metál Holding Zrt.

Cikkajánló:


$$554$$

$$564$$