Leírás
A XIII.kerületben 515000Ft/m2 áron egy 94m2-es lakást venni jó helyen, ápolt rendezett házban ritkaság!
Eladó Angyalföld dinamikusan fejlődő részén 3 szobás, 94 m2-es, felújított, klímás, 2. emeleti lakás. A három hatalmas szoba még több gyermekkel rendelkező családnak is kényelmes otthont biztosít! A lakásban még egy szépen felújított fürdőszoba, konyha és kamra is található. a fütés gáz /cirkó/ biztosítja. A Wc és fürdőszoba külön helyiségben van, nagyon jó elrendezéssel , mivel a közlekedőből nyílik, így nem zavarja sem a konyhában étkezőket sem a szobákban pihenő családtagokat- ez szerintem szintén fontos!
Mivel nagy az alapterülete így további szobák kialakítására is lehetőség van és mivel nagyon jó áron kínáljuk eladásra, így a következő tulajdonosának nem sok ráfordítással sok-sok átalakítási lehetőséget biztosít a lakás. .. A házban ugyan nincs még lift, de a közösség most erre tartalékol és hamarosan beszerelésre fog kerülni!!! - ami szintén emelni fogja a lakás értékét.
A szobákon hatalmas ablakok vannak, beárad szinte egész nap a fény , így a lakás mindig világos.
Akár befektetásnek is nagyon jó lehetőség szerintem! Nem mellesleg a ház nagyon rendben van.
A környék lehetőségeit figyelembe véve irodának, vagy üzleti tevékenységnek tökéletesen alkalmas. Különleges formájú alapterülete fokozza az ingatlan modern megjelenését. A három nagy szoba alkalmas a nagy teret igénylő szolgáltatások végzésére, de arra is, hogy tanulóként megosszuk egyetemista társainkkal.
A hosszú folyosó remek váró az ügyfelek számára vagy szekrények, komódok elhelyezésére. A lakás csendes, nyugodt környéken fekszik, közel a metró és buszjáratok vonalához, valamint a Váci úthoz. Kis sétával a Duna part nyújtotta egyedülálló légkörben élvezhetjük a kikapcsolódás Ha megtetszett ez a gyönyörű, tágas lakás, akkor kérem hívjon fel! Erzsébet 06706325802