Kertvárosi, csendes, madárcsicsergős környezetben lévő, panorámás kilátással rendelkező 47 nm-es 1+1 szobás lakásomat eladásra kínálom. A lakás nagyon jó helyen van, a jövőben tervezett Jókai út és Veres Péter út sarkán megvalósulni látszó Metró megállótól gyalogosan 5-7 percre, a 244 és 44 buszok megállójától pedig 1 percre.
A lakás az északi és déli oldalán már leszigetelt társasház negyedik szintjén van. A lakóközösség csendes és együttműködő.
Az ingatlan az elmúlt évek során folyamatosan új arculatot kapott, teljes körűen fel lett újítva. A lakásban lévő beépített bútorok, konyhai Elekctrolux eszközök, Midea légkondícionló mind a vételár részét képezik az erkélyen lévő rögzített napellenzővel együtt. Ide már tényleg csak beköltözni kell. "
Irányár: 32.490.000 Ft
Ha felkeltette érdeklődését ez a különleges ingatlan, hívjon bizalommal, akár hétvégén is.
Ár: | 32.490.000 Ft |
Méret: | 47 Négyzetméter |
Azonosító: | 10267509 |
Cím: | Futórózsa utca |
Erkély mérete: | 4.00 Négyzetméter |
Emelet: | 4. emelet |
Építőanyag: | Csúsztatott zsalu |
Fűtés jellege: | Konvektoros |
Ingatlan állapota: | Felújított |
Komfort fokozat: | Összkomfort |
Építési év: | 21-50 éves |
Elhelyezkedés: | Társasház |
Tulajdonviszony: | Saját |
Egész szobák: | 1 |
Fél szobák: | 1 |