Ne maradjon le az ingatlanvilág friss híreiről

| Feliratkozok most

GDN Ingatlaniroda. ingatlanjai

GDN Ingatlaniroda.
GDN Ingatlaniroda.
Budapest XIII. ker, Jász utca 55/A
+36 1 323 1873
Árnyék András
a.arnyek@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Árnyék András
+36203231304
Árvai István
i.arvai@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Árvai István
+36-30-894-40-78
Asszisztens - GDN Arany iroda
j.gazdag@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Asszisztens - GDN Arany iroda
+36 30-388-7341
Asszisztens - GDN One
one@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Asszisztens - GDN One
06-30-272-4867
Barócsi Andrea
a.barocsi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Barócsi Andrea
+36-30-193-3987
Bencsik Veronika
v.bencsik@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Bencsik Veronika
+36 30 435-4987
Benke Bernadett
b.benke@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Benke Bernadett
06307380749
Berencsi Erika
e.berencsi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Berencsi Erika
+36-30-894-40-70
Boncsér Valéria
v.boncser@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Boncsér Valéria
+36-20-225-5655
Bondár Gábor
g.bondar@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Bondár Gábor
+36205120610
Borbándi István
i.borbandi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Borbándi István
06306550132
Csekme Ildikó
i.csekme@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Csekme Ildikó
+36-20-980-53-43
Csontos Gergő
g.csontos@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Csontos Gergő
+36 30 456 8440
Dakos Gabriella
g.dakos@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Dakos Gabriella
+36703219167
Domján Gergő
g.domjan@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Domján Gergő
+36 30 303 1236
Egri Attila
a.egri@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Egri Attila
+36304421415
Fehér Tamás
t.feher@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Fehér Tamás
+36-30-607-6182
Fenyves Mária
m.fenyves@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Fenyves Mária
+36-30-426-1725
Forján Pál
p.forjan@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Forján Pál
+36-20-375-4280
Füredi Felícia
f.furedi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Füredi Felícia
+36 30 828-2261
Gáborhelyi Katalin
k.gaborhelyi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Gáborhelyi Katalin
+36 30 884 7789
Gombár János
j.gombar@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Gombár János
+36-30-338-01-98
Gyurcsek Szilvia
sz.gyurcsek@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Gyurcsek Szilvia
+36-30-422-57-85
Gyűrű Zsuzsa
zs.gyuru@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Gyűrű Zsuzsa
06-30-372-1032
Hága József
j.haga@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Hága József
+36-70-342-98-34
Harkai Csaba
cs.harkai@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Harkai Csaba
+36-30-894-40-72
Hernád Rezső
r.hernad@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Hernád Rezső
+36-70-320-98-99
Horváth Gáborné Ildikó
h.ildiko@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Horváth Gáborné Ildikó
+36-30-1941164
Iván Veronika
i.veronika@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Iván Veronika
+36703656991
Jankovics István
i.jankovics@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Jankovics István
+36706166660
Kelemen Ferenc
f.kelemen@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Kelemen Ferenc
+36709490000
Kemény Viktor
v.kemeny@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Kemény Viktor
+36-30-231-88-76
Kenedi Zsuzsanna
zs.kenedi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Kenedi Zsuzsanna
06709381912
Keszler Dóra
d.keszler@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Keszler Dóra
+36-70-320-98-95
Kis László
l.kis@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Kis László
+36 30 243 8842
Kiss Anna
kiss.anna@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Kiss Anna
+3630/769-7774
Kiss Márk
m.kiss@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Kiss Márk
06-30-8847891
Kovács Réka
m.ambrozi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Kovács Réka
+36-30-894-40-77
Kristóf Béla
b.kristof@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Kristóf Béla
+36-70-337-86-19
Kun Mariann
k.mariann@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Kun Mariann
+36-70-320-9880
Lakatos Edit
e.lakatos@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Lakatos Edit
+36705570700
László Erzsébet
e.laszlo@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
László Erzsébet
+36-70-490-7392
László Miklós
m.laszlo@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
László Miklós
+36-30-649-5563
Lenti Dávid
d.lenti@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Lenti Dávid
+36 70 312 7069
Logodi Lilla
l.logodi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Logodi Lilla
06 70 533-4239
Lőrinczy László
l.lorinczy@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Lőrinczy László
06-30-180-46-08
Mangult András
a.mangult@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Mangult András
+36-70-382-84-33
Markarián Alíz
m.aliz@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Markarián Alíz
+36 70 320 9884
Matalin Mariann
m.matalin@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Matalin Mariann
+36-30-200-5685
Mester Mónika
m.mester@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Mester Mónika
06-70-489-1127
Mészáros András
a.meszaros@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Mészáros András
+36 70 489-1106
Mirkó Ágnes
a.mirko@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Mirkó Ágnes
+36-30-894-40-71
Moravcsik Adrienn
a.moravcsik@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Moravcsik Adrienn
06703280506
Neményi Andrea
a.nemenyi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Neményi Andrea
+36-70-376-24-72
Novotny György
gy.novotny@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Novotny György
+36 70 4911073
Pap Judit
j.pap@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Pap Judit
+36-30-649-5534
Pataki Balázs
b.pataki@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Pataki Balázs
+36-30-827-8703
Pernesz Éva
e.pernesz@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Pernesz Éva
06306495536
Porosz Viktória
v.porosz@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Porosz Viktória
06305452537
Prostyák Rajmund
r.prostyak@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Prostyák Rajmund
+36-30-694-03-64
Radics Anna
a.radics@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Radics Anna
+36 30 921-9371
Reiter Vera
v.reiter@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Reiter Vera
06706765112
Reiter Zsolt
zs.reiter@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Reiter Zsolt
+36309194858
Sávolyi Krisztina
k.savolyi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Sávolyi Krisztina
+36-70-320-9891
Semsei Csaba
cs.semsei@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Semsei Csaba
+36702716369
Seregélyes Ildikó
i.seregelyes@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Seregélyes Ildikó
+36-30-894-40-73
Simon György
gy.simon@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Simon György
06302224054
Sipos Judit
j.sipos@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Sipos Judit
06308207863
Solymosi Nikolett
s.nikolett@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Solymosi Nikolett
06307274355
Somodi Gyula
gy.somodi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Somodi Gyula
+36-20-321-35-47
Somogyi Mónika
m.somogyi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Somogyi Mónika
+36-30-738-07-49
Szabó Adrien
sz.adrien@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Szabó Adrien
+36-30-292-7584
Szabó Ágnes
a.szabo@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Szabó Ágnes
+36 30 435 4678
Szabó Edit
e.szabo@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Szabó Edit
+36-70-320-98-98
Szabó Gábor
g.szabo@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Szabó Gábor
+36-20-389-16-53
Szabó Kitti
k.szabo@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Szabó Kitti
+36 30 180 4609
Szabó Petra
arany@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Szabó Petra
+3630-388-7341
Szalay Zsuzsanna
zs.szalay@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Szalay Zsuzsanna
06308951781
Szántó Miklós
m.szanto@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Szántó Miklós
06308734363
Szilvásy István
i.szilvasy@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Szilvásy István
+36-70-320-98-93
Szlovacsek Ádám
a.szlovacsek@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Szlovacsek Ádám
+36-30-815-3284
Sződi Dávid
d.szodi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Sződi Dávid
+36-30-738-07-55
Szűcs Eszter
e.szucs@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Szűcs Eszter
+36 20 495 9800
Takács Andrea
a.takacs@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Takács Andrea
+3630/828-30-99
Tóth Mária
m.toth@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Tóth Mária
+36-70-636-96-36
Tóth Péter
p.toth@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Tóth Péter
+36 30 237 4705
Ujlaki Emőke
e.ujlaki@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Ujlaki Emőke
+36 30 607 9033
Ursinyi Euridiké
e.ursinyi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Ursinyi Euridiké
+36-30-607-8258
Varga Attila
a.varga@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Varga Attila
+36-70-376-24-70
Vízi Sándor
s.vizi@gdn-ingatlan.hu
GDN Ingatlaniroda.
Vízi Sándor
+36-30-694-03-75
Ingatlan hírek
Ropogósan friss hírek, kéthetente, e-mailben: Feliratkozok most
Ezeréves, teljesen felújított vár szállodával és étteremmel eladó!
Ezt ne hagyja ki, potom 2,3 milliárdért szinte ajándék. Az ingatlanhoz saját út, parkoló, múzeum és egy 93 m mély kút is tartozik. Részletek »
A panelbontás - úgy néz ki - lekerül az asztalról
Helyette átfogó közérzetjavító intézkedések jönnek. A cél az életminőség javítása korszerűsítéssel és környezetrendezéssel. Részletek »
Ingatlanpiaci kilátások - nyugaton minden jó, keleten minden rossz
Kettészakadt az ország. Az árak kissé túl vannak a csúcson, de alapvetően még mindig emelkedésre számíthatunk. Részletek »
Csaknem ötven lakóházban tett kárt a vihar
Vasárnap délutántól hétfő reggelig országszerte csaknem ötven lakóház sérült meg a viharban, több mint kétszáz tűzoltói beavatkozásra volt szükség. Részletek »