Eladó családi ház Balatonszemes, 69 000 000 Ft, 80 négyzetméter
69 000 000 Ft
családi ház, 80 négyzetméter
Komfort fokozat:
Összkomfort
Ingatlan állapota:
Kitűnő
Értékesítés típusa:
eladó
Ingatlan típusa:
családi ház
Telekterület típusa:
négyzetméter
Modern házak eladók a Balaton déli partján – 15 perc sétára a strandtól!
A Balaton egyik hangulatos déli parti településének zöldövezeti részén, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy újszerű, igényes kialakítású lakóingatlant, mely egy kisebb, három házból álló lakóközösség része. A házak külön helyrajzi számon szerepelnek, így önálló ingatlanként vásárolhatók meg.
Az ingatlan jellemzői:
Lakótér: kb. 70 m² + 15 m² tetőtér, ami kiválóan hasznosítható például vendégszobaként vagy dolgozószobaként.
Alsó szinten: világos, déli tájolású amerikai konyhás nappali, két hálószoba, fürdőszoba, valamint egy praktikus kamra.
Fűtés: energiatakarékos padlófűtés, igény szerint elektromos fűtéssel kiegészíthető. Meleg víz ellátás villanybojlerrel történik.
Nyílászárók: modern, háromrétegű üvegezésű, hőszigetelt ablakok.
Tető: tartós, esztétikus cserépfedés.
A házhoz tartozik egy 16 m²-es fedett terasz, mely közvetlenül a saját, 200 nm-es, gondozott kertrészre nyílik. A telken belül kialakított parkolóhely biztosítja, hogy ne kelljen az utcán parkolni.
A teljes telekméret kb. 1800 m², amelyből minden ház külön használati területtel rendelkezik. A lakások közös, de jól elkülönített nyéllel megközelíthetők, így a privát szféra maximálisan biztosított.
Elhelyezkedés, környezet:
A helyi központ, üzletek, iskola, óvoda, piac, orvosi rendelő, valamint a híres Kistücsök Étterem is kényelmes sétatávolságon belül elérhető.
A Latinovits Zoltán Művelődési Ház, mozi, múzeum és egyéb kulturális intézmények szintén a közelben találhatók.
Kiváló közlekedés: M7-es autópálya néhány percre, valamint könnyen elérhető buszmegálló, vasútállomás és hajókikötő is biztosítja a mobilitást.
Egész évben élhető környezet, mely tökéletes lehet állandó lakhatásra, nyaralónak vagy befektetésnek is. A közelben található Dél-Balatoni borvidék és a környék nyújtotta szabadidős lehetőségek garantálják, hogy a szabadidő változatosan és aktívan tölthető el – nem csak nyáron!
https://ingatlanok.hu/elado/haz/balatonszemes/69-millio-ft;80-negyzetmeter;3-szoba;cirko-futes/11522084