Eladó lakás Tata, 44 999 999 Ft, 63 négyzetméter
44 999 999 Ft
lakás, 63 négyzetméter
Ingatlan állapota:
Felújítandó
Értékesítés típusa:
eladó
Olyan lakást keres, amit saját ízlése szerint alakíthat, jó elrendezéssel, kiváló helyen? Akkor ne keressen tovább!
A Dot-Ing ingatlaniroda eladásra kínál egy 63 négyzetméteres, háromszobás, erkélyes lakást Tata egyik legkeresettebb részén, a Pálóczi Horváth Ádám utca 8. szám alatt. Az ingatlan egy csendes, zöldövezeti környezetben található, egy négyemeletes, kívülről frissen hőszigetelt társasház második emeletén. Az elhelyezkedése ideális: nyugodt, mégis minden könnyen elérhető.
A lakás felújítandó állapotú, így új tulajdonosa teljesen saját ízlése és elképzelése szerint alakíthatja ki az otthonát – vagy akár befektetésként is nagyszerű lehetőség, mivel a jó elrendezés és központi elhelyezkedés könnyen kiadhatóvá teszi.
A lakótér kiváló elosztású:
• három külön nyíló, tágas szoba
• külön helyiségben található konyha
• külön fürdőszoba és WC
• erkély, amely beépítés jelleggel készült és redőnnyel felszerelt
• az összes nyílászáró redőnnyel ellátott
• fűtésről elektromos konvektorok gondoskodnak, a meleg vizet villanybojler biztosítja
• a lakáshoz közös tároló is tartozik a lépcsőházban
A társasház teljes külső szigetelést kapott, amely nemcsak esztétikai, hanem energetikai előnyt is jelent. A szigetelés csökkenti a rezsiköltségeket, és kellemes hőérzetet biztosít télen-nyáron.
A környék egyik legnagyobb előnye a központi, mégis csendes elhelyezkedés:
• A közelben, mindössze 750 méterre (kb. 10 perc séta) található Tata egyik legnagyobb bevásárlózónája – Interspar, Pepco, Lidl, DM–, ahol minden napi szükséglet gyorsan és kényelmesen elérhető.
• A Tatai vár, az Öreg-tó és a környező parkok kb. 13 perces sétára helyezkednek el, így a természet és a történelmi környezet szerelmesei is otthon érezhetik magukat itt.
Ez az ingatlan ideális választás lehet:
• első lakásnak, ahol mindent saját elképzelés szerint valósíthatsz meg,
• idősebbeknek, akik értékelik a nyugalmat, a jó közlekedést és a könnyű megközelíthetőséget,
• vagy befektetőknek, akik hosszú távú bérbeadásban gondolkodnak egy jó helyen lévő, könnyen alakítható lakásban.
Az ingatlan kizárólag a Dot-Ing Ingatlan irodával tekinthető meg, kérem, hívjon bizalommal.
Ha nem rendelkezik a vásárláshoz szükséges teljes vételárral, irodánk INGYENES és teljes körű hitel és állami támogatások ügyintézését vállalja, bankfüggetlen, nagy tapasztalattal rendelkező pénzügyi szakembereink segítségével.
Érdeklődni :
Káplár Márk Erik
kaplar.mark@dot-ing.hu
+36307339037
https://ingatlanok.hu/elado/lakas/tata/45-millio-ft;63-negyzetmeter;3-szoba;nincs-megadva-epitesu/11525022