Albérlet, kiadó lakás Budapest V. ker, 3 000 Euro/hónap, 127 négyzetméter
3 000 Euro/hónap
lakás, 127 négyzetméter
Komfort fokozat:
Luxus komfort
Ingatlan állapota:
Kitűnő
Értékesítés típusa:
kiadó
Település:
Budapest V. ker
Budapest V. kerületének kiemelt presztízsű lokációjában, a Vörösmarty tér szomszédságában, a Dorottya utcában hosszú távra bérbeadó egy teljes körűen, prémium minőségben felújított, 127 m² alapterületű, erkélykapcsolatos luxuslakás.
Az ingatlan egy rendezett, lifttel ellátott társasház I. emeletén helyezkedik el, kimagasló műszaki és esztétikai színvonalon került kialakításra.
A lakás belső elrendezése rendkívül átgondolt: tágas nappali, étkezős konyha, három hálószoba, külön gardróbszoba, két igényesen kialakított fürdőszoba, valamint egy 5,5 m²-es erkély biztosítja a kényelmet.
A kiváló belvárosi infrastruktúra révén a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások, valamint a közösségi közlekedési kapcsolatok (M1 metró, buszok, trolibuszok) néhány percen belül elérhetők.
A lakás gépesített, teljes körűen bútorozott, azonnal birtokba vehető, a bérlés feltétele minimum egy éves időtartamra szóló határozott idejű bérleti szerződés, két havi kaució és egy havi bérleti díj megfizetése mellett.
Igény esetén a közelben teremgarázsban gépkocsibeálló bérelhető havi 60.000 Ft ellenében.
Az ingatlanból részleges panorámás kilátás nyílik, amely tovább növeli az exkluzivitás érzetét.
Bérleti díj: 3000€ / hó
https://ingatlanok.hu/alberlet/kiado/lakas/budapest-v-ker/1-ezer-ft;127-negyzetmeter;5-szoba;tegla-epitesu/11534970