Albérlet, kiadó lakás Budapest XV. ker, 280 000 Ft/hónap, 70 négyzetméter
280 000 Ft/hónap
lakás, 70 négyzetméter
Ingatlan állapota:
Átlagos
Értékesítés típusa:
kiadó
Település:
Budapest XV. ker
RÁKOSPALOTÁN: KEDVELT MELLÉKUTTCÁBAN, HOSSZÚ TÁVRA KIADÓ EGY JÓ ÁLAPOTÚ, 2000-ES ÉVEKBEN ÉPÜLT, 70 M2, AMERIKAI KONYHÁS NAPPALIS, 2 SZOBÁS, FÖLDSZINTI TÉGLALKÁS, TERASSZAL ÉS KERTKAPCSOLATTAL.
Amerikai konyhás nappali, 2 szoba, fürdőszoba és terasz áll rendelkezésre. A szobák laminált parkettások, a többi helyiség járólapos. A fűtést kombi cirkó és lapradiátorok biztosítják, és 2 hűtő-fűtő klíma is rendelkezésre áll. A képeken szereplő bútorok és gépesítés maradni fog (hűtőszekrény, mikró, mosógép, mosogatógép, beépített sütő). A lakáshoz tartozik egy 6 m2 terasz és egy kb. 60 m2 kertkapcsolat.
Kisállattal NEM költözhető. Max 3-4 fős család részére kiadó. A lakás 2025.07.01-től költözhető!!!
Dohányzás nem megengedett a lakásban.
Az ingatlant min. 1 évre kell bérelni, 2 havi kaució + a tárgyhó megfizetése után költözhető.
Bérleti díj: 280.000 Ft/Hó. + Rezsi (kb .50.000-60.000)
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.
https://ingatlanok.hu/alberlet/kiado/lakas/budapest-xv-ker/280-ezer-ft;70-negyzetmeter;3-szoba;nincs-megadva-epitesu/11540992