Eladó lakás Győr, 66 900 000 Ft, 75 négyzetméter
66 900 000 Ft
lakás, 75 négyzetméter
Komfort fokozat:
Összkomfort
Ingatlan állapota:
Kitűnő
Értékesítés típusa:
eladó
Fűtés jellege:
Házközponti (egyedi mérővel)
Eladó Győr-Ménfőcsanak közkedvelt részén, a Mediterrán lakóparkban egy 2005-ös építésű, 75 nm-es hasznos alapterülettel rendelkező, belső kétszintes sorházi lakás, amely az 1. emeleten helyezkedik el.
A lakáshoz dupla erkély, belső közös udvar, közös tároló és saját gépjárműbeálló is tartozik.
Az alsó szint elosztása előtérből, amerikai konyhás nappaliból, fürdőszobából, hálószobából, gardróbhelyiségből és 10 nm-es erkélyből áll.
A felső szinten két hálószoba, fürdőszoba és 5 nm-es erkély került kialakításra.
A fűtést házközponti gázkazán szolgáltatja, a hőleadás radiátorokkal történik.
A nyílászárók kiváló hő és hangszigetelő tulajdonságokkal rendelkező fakeretes ablakok, amelyek redőnnyel szereltek.
A ház homlokzata szigetelt, ami a nyílászárókkal együttesen garantálja a kiváló hőmegtartást, az alacsony rezsit és a pénztárcabarát fenntarthatóságot.
A belső közös udvaron lehetőség van grillezésre, így az ideális helyszíne lehet családi és baráti összejöveteleknek a kellemes nyári estéken.
Az ingatlan frekventált elhelyezkedésű, hiszen a közelben megtalálhatóak boltok, bevásárlóközpontok, iskola, óvoda, autópálya felhajtó, de az utca mégis nagyon csendes és nyugodt.
Kiváló választás lehet pároknak, családosoknak, de nem utolsó sorban befektetőknek is, hiszen a városrész népszerűsége miatt gyorsan és jó áron kiadható.
Amennyiben szeretné személyesen is megtekinteni, előzetes időpont egyeztetés után megmutatom, keressen bizalommal!
https://ingatlanok.hu/elado/lakas/gyor/67-millio-ft;75-negyzetmeter;4-szoba;tegla-epitesu/11552459