Eladó lakás Budapest III. ker, 62 900 000 Ft, 54 négyzetméter
62 900 000 Ft
lakás, 54 négyzetméter
Ingatlan állapota:
Átlagos
Értékesítés típusa:
eladó
Település:
Budapest III. ker
Békásmegyeren a Duna felőli oldalán szigetelt társasházban ELADÓ egy 4 emeletes társasház magasföldszintjén lévő 54 nm-es 2 szobás lakás, ERKÉLY kapcsolattal.
Az ingatlan egy panelprogramos házban található, rendezett környezetben, fás, parkosított területen. A lakás keleti és nyugati fekvésének köszönhetően egész nap világos. A lakás elosztása praktikus, két külön nyíló szobával rendelkezik, melyek laminált parkettával burkoltak, míg a közlekedő, a konyha és a vizes helyiségek járólaposak. A falak simák, gletteltek és festettek, így könnyen saját ízlésre szabhatók.
Az ingatlan felújítandó állapotú, de kiváló alap lehet egy igazán otthonos, egyedi lakás kialakításához.
A nyílászárók cserélve lettek új műanyag thermo üvegesekre, amelyek szúnyoghálóval, redőnnyel felszereltek.
A konyha ablakos, világos, a természetes fény kellemes hangulatot ad a helyiségnek. Az étkező is itt kapott helyet, így a mindennapi étkezések kényelmesen megoldhatók.
Az öntött vaskádas fürdőszobában kapott helyet a mosógép melynek ki- és beállásai ki vannak alakítva.
A lakás fűtését távfűtés biztosítja, egyedi hőmennyiségmérőkkel és szabályozóval, a nappaliban ráadásul új alumínium radiátor található.
A bejárati ajtó még az eredeti, így ez igény szerint cserélhető. Az elektromos hálózat alumínium, de az ajtó feletti box korszerűsítve lett. Az ingatlanhoz tartozik egy közös, de leválasztott, 12 m²-es tároló is, ami óriási előny a panellakásoknál.
KÖRNYÉK:
A környék ideális választás lehet családosoknak is, hiszen minden fontos intézmény és szolgáltatás megtalálható a közelben: óvoda, bölcsőde, általános és középiskola, orvosi rendelő, strand, bevásárlóközpontok, élelmiszerboltok és éttermek.
A közlekedés kiváló, a HÉV Békásmegyer megállója mindössze 8 perc sétára van, ahonnan könnyen elérhető a belváros és több villamos- és metróvonal is.
FINANSZÍROZÁS:
Banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre! (Otthon Start hitellel nem vásárolható meg az ingatlan)
VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.
https://ingatlanok.hu/elado/lakas/budapest-iii-ker/63-millio-ft;54-negyzetmeter;2-szoba;nincs-megadva-epitesu/11555827