Eladó lakás Szeged, 53 900 000 Ft, 67 négyzetméter
53 900 000 Ft
lakás, 67 négyzetméter
Komfort fokozat:
Összkomfort
Ingatlan állapota:
Átlagos
Értékesítés típusa:
eladó
Szegeden a Kereszttöltés utcában, eladó, egy 1979 - ben épült nyolcadik emeleti, Jó állapotú 67 nm - es, panel építésű,, nappali plusz kettő szobás, erkélyes, panel lakás.
A társasház liftes ház, megvalósult kifizetett panel programmal, és rendkívül kultúrált lakóközösséggel rendelkezik.
Az ingatlan fűtésről távhő gondoskodik. Fontos tény, hogy teljesen hétköznapi használat mellett is a rezsicsökkentés értékhatárai alatti a fogyasztás, így a rezsiköltség rendkívül alacsony. További előny, hogy az eladó 2015-ben kicserélte a járólapokat és laminált lapokat a szobákban, konyhában közlekedőben, 2023 - ban felújította részelegesen a villamos hálózatot - új doboz, réz hálózat a fürdő és konyha, valamint a közlekedő és előtér fele - , felújította a fürdőt, ezen felül két helyiség kívül (nappali és az egyik hálószoba) lecserélte a radiátorokat is. Legutolsó esztétikai felújítása a lakásnak 2023 -ban volt.
A lakás 1 db nappalival, 2 db hálószobával, 1 db fürdőszobával, külön Wc-vel, közlekedővel, előtérrel, és tárolóval, erkéllyel rendelkezik. Az ingatlan elhelyezkedésre, kialakítása miatt rendkívül sokrétű a felhasználása - akár lakás, vagy befektetési célra -, amely maximálisan kiemeli ezt az ingatlant az átlagos lakások sorából és egyedülálló választássá teszi azt.
A lakás délnnyugati tájolása, miatt rendkívül napfényes ingatlan.
A környék infrastruktúrája tökéletes, tömegközlekedés, kisboltok, 1-2 percnyire az ingatlantól.
Helyiségei:
- nappali
- 2 Szoba
- közlekedő
- fürdő
- wc
- előtér
- erkély
Az ingatlan megtekintése rugalmas.
Várom megtisztelő hívását:
KÓKAI FERENC Ving
+36 70 422 9777
Prémium ingatlanértékesítő
Szeged
(További képekért és információkért kérem hívjon!)
https://ingatlanok.hu/elado/lakas/szeged/54-millio-ft;67-negyzetmeter;3-szoba;panel-epitesu/11568578