Albérlet, kiadó lakás Budapest VIII. ker, 215 000 Ft/hónap, 56 négyzetméter
215 000 Ft/hónap
lakás, 56 négyzetméter
Komfort fokozat:
Összkomfort
Értékesítés típusa:
kiadó
Település:
Budapest VIII. ker
Építési év:
50 évesnél régebbi
Galériás, bútorozott lakás kiadó a Kálvin tér közelében, a PAlotanegyedben - Baross utca
Ha fontos neked, hogy minden elérhető legyen pár perc alatt, de mégis egy hangulatos, kényelmes és jól felszerelt lakásban szeretnél élni, akkor ezt imádni fogod!
A lakás 56 nm-es, 1 és fél szobás, mindkét szobában állógaléria növeli a hasznos teret - így kényelmes otthont nyújt akár két fő számára is.
A fürdőszoba idén teljes felújításon esett át, a szobák frissen festettek, a lakás bútorozott és gépesített - költözés után azonnal otthon érezheted magad.
A fűtésről Hérás-cserépkályha és elektromos fűtőpanelek gondoskodnak, emellett egy vadonatúj hűtő-fűtő klíma is beépítésre került, így télen-nyáron komfortos a hőmérséklet.
A lokáció kiemelkedő: a Kálvin tér pár perc séta, a 3-as és 4-es metró, 47/49-es villamos, boltok, éttermek, kávézók és egyetemek (ELTE, Corvinus, BME) mind könnyen elérhetők.
!!! Fontos tudnivalók:
- Hosszú távra kiadó
- Két főnek ideális
- Állat nem hozható
- Dohányzás nem megengedett
Ez a lakás tökéletes választás, ha szeretnél a belváros szívében élni, mégis egy nyugodt, igényes és jól felszerelt otthonban.
Ne maradj le róla - az ilyen lakások gyorsan elkelnek!
https://ingatlanok.hu/alberlet/kiado/lakas/budapest-viii-ker/215-ezer-ft;56-negyzetmeter;2-szoba;tegla-epitesu/11578182