Albérlet, kiadó lakás Szeged, 139 900 Ft/hónap, 47 négyzetméter
139 900 Ft/hónap
lakás, 47 négyzetméter
Komfort fokozat:
Összkomfort
Ingatlan állapota:
Kitűnő
Értékesítés típusa:
kiadó
Szeged Makkosház városrészében, az Ortutay utcában Kiadó, egy 1983 - ban épült MÁSODIK emeleti, jó állapotú 47 nm - es, panel építésű, nappalival, plusz egy szobával, és loggiával rendelkező lakás.
Az ingatlan hosszútávon kiadó, és azonnal átvehető.
A társasház liftes ház, megvalósult kifizetett panel programmal, és rendkívül kultúrált lakóközösséggel rendelkezik.
Az ingatlan fűtésről távhő, hűtéséről klíma gondoskodik. Fontos tény, hogy teljesen hétköznapi használat mellett is a rezsicsökkentés értékhatárai alatti a fogyasztás, így a rezsiköltség rendkívül alacsony.
A lakás 1 db nappalival, 1 db hálószobával, 1 db fürdőszobával, külön Wc-vel, közlekedővel, loggiával rendelkezik. Az ingatlan elhelyezkedésre, kialakítása kiváló választás lehet.
A lakás délkeleti tájolása, miatt rendkívül napfényes ingatlan.
A környék infrastruktúrája tökéletes, tömegközlekedés, iskola, óvoda, élelmiszerboltok, kisboltok, Lild, Penny 1- percnyire az ingatlantól.
Helyiségei:
- nappali
- 1 Szoba
- közlekedő
- fürdő
- wc
- loggia
Az ingatlan megtekintése rugalmas.
Várom megtisztelő hívását:
KÓKAI FERENC Ving
+36 70 422 9777
Prémium ingatlanértékesítő
Szeged
(További képekért és információkért kérem hívjon!)
https://ingatlanok.hu/alberlet/kiado/lakas/szeged/140-ezer-ft;47-negyzetmeter;2-szoba;panel-epitesu/11595438