Albérlet, kiadó lakás Budapest II. ker, 1 700 Euro/hónap, 97 négyzetméter
1 700 Euro/hónap
lakás, 97 négyzetméter
Értékesítés típusa:
kiadó
Település:
Budapest II. ker
Budapest II. kerületének egyik frekventált részén, a Bécsi út és a Lajos utca találkozásának közelében hosszútávra kiadó egy azonnal költözhető, tágas és elegáns lakás.
A II. emeleten elhelyezkedő, 97 m² alapterületű ingatlanhoz egy 15 m²-es terasz is tartozik, amely kellemes kiegészítő tere a mindennapoknak.
A lakás négyszobás, étkezővel kialakított, világos belső terekkel rendelkezik, és a közelmúltban teljes körű felújításon esett át, amely során prémium minőségű, luxus kategóriájú alapanyagokat használtak fel.
Az ingatlan bútorozatlan állapotban kerül bérbeadásra, így új bérlője saját igényei szerint alakíthatja ki a belső tereket.
A modern konyha teljes körűen gépesített, a fürdőszoba mosógéppel felszerelt. A fűtés házközponti rendszerű, a lakás pedig minden közmű esetében – hideg- és melegvíz, áram, valamint fűtés – egyedi mérőórákkal rendelkezik, így a rezsiköltség pontosan a tényleges fogyasztás alapján kerül elszámolásra.
A környék infrastruktúrája kiváló, a közelben számos szolgáltatás elérhető.
A nemzetközi iskola mindössze néhány percnyi távolságra található, a környéken bankfiókok, kávézók és éttermek is megtalálhatók.
Az épület két lifttel rendelkezik, valamint portaszolgálat és kamerarendszer biztosítja a lakók és az itt működő irodák nyugalmát és biztonságát.
A lakás kiváló választás lehet akár lakhatási, akár irodai célokra, hiszen elrendezése és elhelyezkedése mindkét funkció számára ideális.
A bérleti díj 1.700 euró havonta – forintban történő fizetés is lehetséges –, amelyhez a rezsiköltség és a hozzávetőlegesen 25.000 forintos közös költség társul.
A lakáshoz egy mélygarázs parkolóhely bérelhető havi 75 euróért, továbbá az épületben további garázshelyek bérlésére is van lehetőség.
https://ingatlanok.hu/alberlet/kiado/lakas/budapest-ii-ker/664-ezer-ft;97-negyzetmeter;4-szoba;tegla-epitesu/11606424