Albérlet, kiadó lakás Budapest VI. ker, 400 000 Ft/hónap, 47 négyzetméter
400 000 Ft/hónap
lakás, 47 négyzetméter
Ingatlan állapota:
Átlagos
Értékesítés típusa:
kiadó
Település:
Budapest VI. ker
Kiadó felújított, napfényes lakás a Király utcában – tetőtéri medencével és panorámával!
Budapest VII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Király utca 40. szám alatt, újépítésű, modern társasházban kiadó egy igényesen felújított, 4. emeleti, világos lakás.
A lakás elhelyezkedésének köszönhetően egész nap bőséges természetes fényt kap, ami igazán kellemes, otthonos hangulatot biztosít.
Főbb jellemzők:
-teljesen bútorozott és gépesített
-modern, újszerű állapot
-napfényes, csendes lakás
-hozzáférés a tetőtérhez, ahol medence és lenyűgöző panoráma várja a lakókat
-portaszolgálat a házban
-teremgarázs hely igény szerint bérelhető
Költségek:
-közös költség: 31.000 Ft
-internet: 8.600 Ft
Bérlés feltételei:
-2 havi kaució + 1 havi bérleti díj
-közjegyzői okirat (költség felezve)
-azonnal költözhető
Környék:
A Király utca Budapest egyik legpezsgőbb és legnépszerűbb utcája, tele kávézókkal, éttermekkel, üzletekkel és kulturális lehetőségekkel. Néhány perc sétára található az Andrássy út, a Deák Ferenc tér és a Gozsdu Udvar, így a város szíve könnyedén elérhető. A közlekedés kiváló: metrók, villamosok és buszok gyors elérést biztosítanak a város bármely pontjára.
https://ingatlanok.hu/alberlet/kiado/lakas/budapest-vi-ker/400-ezer-ft;47-negyzetmeter;2-szoba;nincs-megadva-epitesu/11608474