Eladó családi ház Söjtör, 18 500 000 Ft, 69 négyzetméter
18 500 000 Ft
családi ház, 69 négyzetméter
Komfort fokozat:
Összkomfort
Értékesítés típusa:
eladó
Ingatlan típusa:
családi ház
Szintek száma:
Földszintes
Telekterület típusa:
négyzetméter
Részben már FELÚJÍTOTT TÉGLA családi ház 20 millió forint ALATT!
Csendes környezetben, 20 km - re Zalaegerszegtől vált eladóvá egy nappali + 2 hálós, részben már felújított TÉGLA CSALÁDI HÁZ egy 1663 m2 - es területen!
Irányára: 18.500.000 Ft
Söjtör csendes mellékutcájában, zöld környezetben eladó egy részben felújított állapotú, 2 szobás, gáz-cirkó fűtéssel rendelkező családi ház!
Az ingatlan jellemzői:
- 69 m2-en ad helyet egy előtérnek, 2 szobának, egy nappalinak, egy konyha -étkezőnek, valamint egy fürdőkáddal, zuhanyzóval és toalett felszerelt fürdőnek.
- Nyílászárói fából és műanyagból készültek, melegvízellátásáért és melegéért gáz-cirkó rendszer felel lapradiátor hőleadókkal.
- A családi ház kizárólag TÉGLÁBÓL épült, stukatúr födémmel rendelkezik, tetejének fedése cserép.
- Az épületben minden közmű elérhető.
Az ingatlanban történt felújítások 2019-től:
- Több helyiségben megvalósult a burkolatok és nyílászárók cseréje, továbbá a bejárati ajtó is új állapotú,
- beépítésre került a "szélfogó",
- a konyha is új arculatnak örvend,
- szigeteléssel látták el a mennyezetet,
- teljes mértékben felújításra került a fürdőszoba, ideértve a víz és szennyvíz halózatokat, burkolatokat, valamint a szanitereket,
- részben az áramhálózat cseréje is megvalósult,
- valamint az ingatlan hátsó falánál kialakításra került a dréncsövezés.
Az 1663 m2 - es, sík terület megannyi lehetőséget nyújt új tulajdonosa számára, legyen szó állattartásról vagy épp növénytermesztésről.
Található a birtokon termő barack, cseresznye és meggyfa is, továbbá egy kerti csap is rendelkezésünkre áll.
A településen a mindennapokhoz szükséges szociális és egészségügyi ellátottság jelen van, azonban Zalaegerszeg is 20 perc alatt elérhető.
Azoknak ajánlom ezt az ingatlant:
- akik számára fontos az óvoda és iskola településen belüli elérése,
- akik Zalaegerszeg közelében szeretnének ingatlant vásárolni,
- akik egy csendes mellékutcában képzelik el új otthonukat.
Irányára: 18.500.000 Ft.
https://ingatlanok.hu/elado/haz/sojtor/19-millio-ft;69-negyzetmeter;3-szoba;cirko-futes/11608648