Eladó üdülő/nyaraló Boconád, 22 490 000 Ft, 42 négyzetméter
22 490 000 Ft
üdülő/nyaraló, 42 négyzetméter
Építőanyag:
Könnyűszerkezetes
Értékesítés típusa:
eladó
Ingatlan típusa:
üdülő/nyaraló
Telekterület típusa:
Négyzetméter
Fedezze fel ezt a lenyűgöző nyaralót!
Csak 1 órára Budapesttől, 20–25 percre Egerszalóktól és a Demjéni Termálfürdőtől, valamint 30 percre Gyöngyöstől, Boconádon, a Fárasztó Horgászó és Ökopark területén. Itt a kikapcsolódás és a természet közelsége garantált, ideális választás mindazoknak, akik a nyugalomra és pihenésre vágynak.
Épület és felszereltség:
A 2025-ben épült, könnyűszerkezetes nyaraló 42 nm-es alapterülettel rendelkezik, amelyen egy tágas szoba és két félszoba található, így barátokkal vagy családdal együtt is kényelmesen élvezheti a ház nyújtotta lehetőségeket. Az ingatlan modern kialakítású, teljes komforttal felszerelt, villanyfűtéssel és split klímával biztosítja a kellemes hőmérsékletet egész évben.
Telek és kilátás:
A 600 nm-es telek parkolási lehetőséget biztosít az udvaron. A délnyugati tájolásnak köszönhetően a napfény végigkíséri a napot, míg a vízre néző kilátás tökéletes helyszínt kínál a reggeli kávézásokhoz vagy a naplementék megcsodálásához.
Befektetési lehetőség:
A nyaraló bútorozott, azonnal birtokba vehető, IKEA bútorokkal és Leziter fürdőszobával felszerelve. Magyar Turisztikai Szálláshely minősítő 2 csillagos minősítést adott, és a helyi önkormányzat engedélyezte szálláshelyként történő kiadását, így akár kiadásból is profitálhat.
Kapcsolat:
Markó Gergely – 0670 778 2141 (hétvégén is)
https://ingatlanok.hu/elado/udulo_nyaralo/boconad/22-millio-ft;42-negyzetmeter;3-szoba;nyaralo-jellegu/11611677