Eladó lakás Budapest II. ker, 93 800 000 Ft, 80 négyzetméter
93 800 000 Ft
lakás, 80 négyzetméter
Komfort fokozat:
Összkomfort
Ingatlan állapota:
Átlagos
Értékesítés típusa:
eladó
Település:
Budapest II. ker
Eladó nappali + 3 hálószobás, panorámás lakás a II. kerületben, Budaligeten!
A Budapest II. kerületének egyik zöldövezeti részén, Budaligeten kínálunk megvételre egy kiváló térszerkezetű, nappali + 3 külön nyíló hálószobás lakást.
A tágas nappaliból egy nagy, panorámás terasz nyílik, ahonnan szép kilátás tárul elénk a budai hegyekre. Mindhárom hálószobához külön terasz kapcsolódik.
A lakáshoz saját kertrész, saját autóbeálló és saját tároló is tartozik, ami ritka és különösen értékes adottság a környéken.
Műszaki jellemzők:
Saját, egyedi fogyasztásmérés
Padlófűtés a komfortos, egyenletes hőérzetért
Normál állapotú ingatlan
A csendes, nyugodt, természetközeli környezet ideális választás fiatal családosoknak és pároknak, akik zöldövezetben, mégis jól megközelíthető helyen keresik új otthonukat.
Finanszírozás:
Az ingatlan TEHERMENTES, banki finanszírozással is megvásárolható (CSOK+, Babaváró). Független hiteltanácsadó kollégánk díjmentes tanácsadással segíti a teljes folyamatot.
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.
Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.
További információért vagy megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal!
https://ingatlanok.hu/elado/lakas/budapest-ii-ker/94-millio-ft;80-negyzetmeter;4-szoba;tegla-epitesu/11626174