Eladó lakás Budapest XV. ker, 38 500 000 Ft, 26 négyzetméter
38 500 000 Ft
lakás, 26 négyzetméter
Ingatlan állapota:
Átlagos
Értékesítés típusa:
eladó
Település:
Budapest XV. ker
Fűtés jellege:
Konvektoros
XV. KERÜLETBEN: RÁKOSPALOTÁN ELADÓ EGY 26 M2, 1 SZOBÁS, FÖLDSZINTI, FELÚJÍTOTT TÉGLALAKÁS, 20 M2 KERTTEL, 15 M2 KERTI TÁROLÓVAL.
AZ ÉPÜLET JELLEMZŐI:
1950-es években épült, 4 lakásos társasház.
A LAKÁS JELLEMZŐI:
Földszinti, 27 m2-es, 1 szobás felújított lakás. A homlokzat belső részén 10 cm-es kőzetgyapot szigetelés van. A nyílászárók műanyagok, hőszigeteltek, a bejárati ajtó is új. A villanyhálózatot 3 éve kicserélték, FI relé is rendelkezésre áll. A gázkonvektor és a kémény 5 éve lett korszerűsítve, 1 db. hűtő-fűtő klíma is fel lett szerelve. A meleg vízről egy Bosch gáz vízmelegítő gondoskodik.
A burkolatok jó állapotúak, a szoba laminált parkettások, a többi helyiség járólapos. Tartozik a lakáshoz egy 20 m2 kert és egy 15 udvari tároló.
A közös költség 25.000 Ft, ebből 12.000 Ft a korlátlan vízfogyasztás, a fennmaradó 13.000 Ft tartalmazza a felújítási alapot, biztosítást és a szemétszállítást.
FINANSZÍROZÁS:
A lakás tehermentes, banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre!
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.
Várjuk hívását munkanapokon 09:00-18:00 óra között.
Amennyiben eladná saját ingatlanát, több mint 16 éve működő, kifejezetten a kerületre szakosodott irodánktól, INGYENES ÉRTÉKBECSLÉST kérhet.
VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!!
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.
https://ingatlanok.hu/elado/lakas/budapest-xv-ker/39-millio-ft;26-negyzetmeter;1-szoba;nincs-megadva-epitesu/11635724