Csodaszép panorámával  birtok eladó Zalaegerszeg-Öreghegyen
Zalaegerszegen  kínálom megvételre ezt a 3952nm-es telket a rajta lévő két kis ingatlannal.  A területről csodaszép panoráma tárul elénk, rendkívül jó az elhelyezkedése. 
A tégla építésű és cserép tetővel rendelkező  épületbe egy szoba, és  egy fürdőszoba lett kialakítva a felső szinten  az alsó szinten konyha és borospince helyiségek találhatóak.  A mellette lévő épület is tégla építésű.
A fűtés hagyományos módon megoldható, villany és a víz bevezetésre került.
A terület szépen gondozott, az alsó része lejtős  szőlővel van beültetve  a végén erdő részel. A terület másik vége teljesen sík , a föld veteményezésre kiválóan alkalmas.
Az ingatlan tehermentes, egy tulajdonosé, két helyrajzi számon van nyilvántartva. A földforgalmi törvény hatálya alá tartozik, viszont ennek ellenére az azonnali, ideiglenes birtokbavételnek nincs akadálya.
Telekkönyvi besorolása:
gyümölcsös és gazdasági épület - 891+892 nm
szőlő  1039+1130 nm
 
Az ingatlan tökéletes választás lehet 1,2 fős családnak, befektetőknek, hétvégi házként, nyaralóként. 
Az ár irányár! Jöjjön el, nézze meg és tegyen rá ajánlatot!
Amennyiben az ingatlan elnyerte a tetszését, hívjon bizalommal és megtekintésre időpontot egyeztetünk!
Szolgáltatásaink körében szakszerű tanácsadással, bank-semleges hitel-ügyintézéssel és kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget!                                                            
| Ár: | 8 000 000 Ft | 
| Méret: | 40 négyzetméter | 
| Azonosító: | 11395598 | 
| Telek: | 3952 Négyzetméter | 
| Építőanyag: | Kérdezzen rá a hirdetőtől » | 
| Jelleg: | nyaraló | 
| Egész szobák: | 1 |