Kiadóvá vált a Gyömrői út mellett, egy csendes frekventált utcában, egy autókozmetikára,diagnosztikára,autófóliázásra  kialakított helység.
A helység a közelmúltban autókozmetikára egységként működöt, de alkalmas diagnosztikára, autófóliázásra vagy szerelésre.
A helység egy hivatalos nyitvatartási idővel rendelkező ipari parkban található.
Az ipari parkban már van: Autószerelő műhely, karosszéria lakatos műhely, fényező
Mérete: 40 m2 
Belmagasság: 3,6 m
Az ipari terület 30 m2 (4,5mx6,7m), vele párhuzamosan helyezkedik el egy 10m2-es tároló.
Az ipari parkon belül található egy közös szociális blokk, étkezővel, öltözővel és illemhelységgel.
A telepen belül megoldható egy kocsi tárolása a bejárat előtt, továbbá az ügyfeleknek ki van alakítva egy parkoló az ipari parkon kívül.
Ha a leendő bérlő szeretne több autónak további tárolási lehetőséget, akkor azt egy közeli telepen, kedvezményes áron tudja megtenni. 
Az létesítményen belül található: hideg meleg víz, elszívó, vízelvezető , magasnyomású mosónak kialakított csatlakozás, kettő és háromfázisú villany, központi elektromos fűtés.
Az ingatlan a bérleti szerződés vállalása mellett,az aktuális bérleti díj és három havi kaució ellenében bérelhető.
A helység hosszútávon bérelhető.
Ha felkeltette az érdeklődését, akkor keressen bizalommal!
                                                            
| Ár: | 250 000 Ft/hónap | 
| Méret: | 40 négyzetméter | 
| Azonosító: | 11472512 | 
| Irodai azonosító: | 102870 | 
| Városrész: | Lónyaytelep | 
| Telek: | 500 Négyzetméter | 
| Ingatlan állapota: | Jó | 
| Jelleg: | műhely és raktár | 
| Tulajdonviszony: | Bérletijog | 
| Helyiségek: | 2 |