Eladó üdülő/nyaraló Dunabogdány 38 000 000 Ft

Leírás

Eladó azonnal költözhető, örökpanorámás nyaraló a Dunakanyar szívében – Dunabogdányban.

Kivételes lehetőség a természet és a Duna szerelmeseinek: Dunabogdány legszebb részén, páratlan dunai panorámával rendelkező hétvégi ház keresi új tulajdonosát! Az ingatlan aszfaltos úthoz közeli, mégis csendes zsákutcában, kiváló megközelíthetőséggel, gondozott környezetben helyezkedik el.

A telek és környezete
A 489 m²-es, gondosan karbantartott telken termő gyümölcsfák (szilva, kajszi, körte, szőlő), dísznövények és egy hangulatos, kulturált kerti tűzrakó biztosítják a zavartalan pihenést és a családi-baráti összejövetelek tökéletes helyszínét.

Az épület jellemzői
A masszív szerkezetű, B30-as téglából épült, betonfödémes nyaraló kétrétegű, jó állapotú fa nyílászárókkal rendelkezik. Az épületbe bevezetésre került minden közmű: víz, villany és csatorna. Mivel jelenleg nyaralóként funkcionál, hőszigetelés kiépítésére nem volt szükség – ugyanakkor a ház kéménnyel és 2 db klímaberendezéssel felszerelt, így igény szerint akár fűthető is.

Belső elrendezés
Az ingatlan hasznos alapterülete jól kihasználható, praktikus beosztású:
Előtér: 9,1 m²
Nappali/szoba: 10,5 m²
Fürdőszoba (káddal, WC-vel): 2,2 m²
Konyha: 3,4 m²
Szuterén (külön bejáratú, tágas szoba): 19 m²
Terasz: 19,5 m² – lenyűgöző dunai panorámával

Az ingatlan üdülőépületként van nyilvántartva az ingatlan-nyilvántartásban, és a térképmásolaton is szerepel.

Helyi adottságok és környezet
A telek Lke-5 besorolású (kertvárosias lakóövezet), így hosszú távon is számos lehetőséget kínál.
Az utcában több állandó lakos is él, így akár állandó lakhatásra is ideális lehet. A faluban minden alapvető szolgáltatás elérhető: orvosi rendelő, gyógyszertár, élelmiszerboltok, hentes, cukrászda, pékség – valamint a környék egyetlen kulturált, gondozott szabadstrandja is itt található.

Összefoglalva:
Ez az ingatlan kivételes választás mindazoknak, akik nyugalmat, természetközeli életet és örök panorámát keresnek Budapesttől egy karnyújtásnyira. Legyen szó hétvégi pihenésről, befektetésről vagy akár állandó otthon kialakításáról – ez a dunabogdányi nyaraló ritka lehetőség a piacon.

Ne maradjon le róla – tekintse meg személyesen és szeressen bele a kilátásba!

Üdülő/nyaraló részletei

Ár: 38 000 000 Ft
Méret: 40 négyzetméter
Azonosító: 11538968
Irodai azonosító: 336064
Telek: 489 Négyzetméter
Építőanyag: Kérdezzen rá a hirdetőtől »
Jelleg: Üdülő
Egész szobák: 2