Eladó egy klimatizált lakás a Páskomliget utcában.
Eladásra kínálunk egy 47 m²-es, 2 szobás, 10. emeleti lakást a XV. kerületben, a Páskomliget utcában, rendezett panelházban. A lakás közepes állapotú de azonnal költözhető.
Praktikus elosztású: két különnyíló szoba, külön gardrób, konyha, külön fürdő és WC.
A kisebb szobában hűtő-fűtő klíma került beszerelésre.
A fűtőtestek és a nyílászárók cseréje megtörtént.
A szobákban laminált padló, a konyhában és közlekedőben járólap található.
A fürdőszoba kádas, jó állapotú, a konyhabútor régebbi, de használható. A villamossági vezetékek régebbiek. A környék ellátottsága kiváló:
-A Vásárcsarnok a közelben található, így friss élelmiszerek, helyi termelők portékái mindennap elérhetők.
-Több óvoda és iskola is sétatávolságon belül van – ideális kisgyermekes családoknak.
-Bevásárlási lehetőségek (például SPAR,LIDL, CBA ), gyógyszertár, háziorvosi rendelő, posta – minden elérhető néhány perces sétával.
-Kiváló a tömegközlekedés: busz- és villamosmegállók a közelben, a belváros és Újpest is gyorsan megközelíthető.
FINANSZÍROZÁS: tanácsadóink, az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találja meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi kedvezményekkel. A hitel közvetítés díjmentes.
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.
Várjuk hívását munkanapokon 09:00-18:00 között
                                                            
| Ár: | 56 500 000 Ft | 
| Méret: | 47 négyzetméter | 
| Azonosító: | 11565312 | 
| Irodai azonosító: | 23178 | 
| Emelet: | 10. emelet | 
| Építőanyag: | Kérdezzen rá a hirdetőtől » | 
| Fűtés jellege: | Távfűtés | 
| Ingatlan állapota: | Átlagos | 
| Egész szobák: | 2 |