KIADÓ EXKLUZÍV NAGYPOLGÁRI LAKÁS SZEGED SZÍVÉBEN!
Eredeti fa parketta, felújított ablakok, melyek a Széchenyi tér virágzó parkjára nyújtanak kilátást.
A lakásban két nagy szoba van, egy 29m2-es, mely jelenleg nappaliként van berendezve két egyszemélyes ággyal , illetve egy 32m2-e nagy méretű szoba, benne elegáns franciaággyal. Konyha és előtér 6-8 főnek is alkalmas étkező garnitúrával, teljesen felszerelt konyhával. A fürdő és a WC egy helyiségben van.
• Bútorozott, teljesen felszerelt
• 2 külön bejáratú napfényes szoba (2 db egyszemélyes ágy, kanapé, szekrény, íróasztal; ill. 1 db franciaágy, szekrény, íróasztal; ablakokon árnyékoló spaletták)
• Méret: 106,5 m2
• Belmagasság 3,7m
• Összkomfortos
• Panorámás kilátás
• Hűtő fagyasztóval, mikró, elektromos sütő, főzőlap, kávéfőző, mosógép, evőeszközök stb.
• Házközponti fűtés radiátorokkal
• Fürdőben melegvíz gázbojlerrel, mosogatónál villanybojler
• Kádas fürdőszoba
• Első emeleten (lift nincs)
• Kisállat nem hozható
• Dohányzás nem megengedett
Ablakai sötétítővel és szúnyoghálóval felszereltek. A lakás keresztbe szellőztethető. A lakás saját víz- villany- gázórával rendelkezik. Rezsifizetés használattól függő.
Bérleti díj: 277eFt /hó.
A társasház központi fűtésével működő radiátorok vannak a lakásban, így a közös költség tartalmazza a fűtés díját. Közös költség: 73e Ft/hó, mely tartalmazza a fűtés díját!
A Kulcs átadáshoz 2 havi kaució szükséges.
| Ár: | 277 000 Ft/hónap |
| Méret: | 106 négyzetméter |
| Azonosító: | 11557984 |
| Cím: | Széchenyi tér |
| Emelet: | 1. emelet |
| Építőanyag: | Tégla |
| Fűtés jellege: | Házközponti |
| Ingatlan állapota: | Felújított |
| Komfort fokozat: | Összkomfort |
| Építési év: | 50 évesnél régebbi |
| Elhelyezkedés: | Társasház |
| Tulajdonviszony: | Saját |
| Bútorozott: | Bútorozott |
| Kilátás: | panorámás |
| Egész szobák: | 2 |
| Nappalik: | 1 |