Dabason foglalható egy 90 m2-es PASSZÍV HÁZ, mely egy aszfaltos út melletti 912 m2-es telekre van tervezve.
Előnyei:
Alacsony rezsiköltség.
Huzat- és pormentes friss levegő.
Egyenletes belső hőmérséklet.
Penészmentes környezet.
Csökkentett zajszint.
Alacsony szén-dioxid-kibocsátás.
Passzív ház az, amelynek fűtési igénye egytizede a normál lakóházaknak. Kiváló hőszigetelés: A+++, ami azt jelenti, hogy az alapban 30 cm vastag XPS 300 az aljzatbeton alatt, a 20 cm vázszerkezetben kívül és belül is 2X5 cm táblás bazaltgyapot szigetelés, illetve minimum 5 cm kiszellőztetett légrés a főfalakban és a tetőszerkezeben is.
A passzívház nem egy konkrét építési technológia, hanem egy követelményrendszer, amely a passzív ház elveket (kiváló szigetelés, hővisszanyerés, napenergia hasznosítás) alkalmazva rendkívül energiahatékony épületeket hoz létre. Az épületek egészséges és tiszta pollenmentes levegőjéről a hővisszanyerős szellőztető berendezés gondoskodik, valamint a ház hűtését és fűtését is ez a hőszivattyús rendszer oldja meg padlófűtéssel kombinálva.
Természetesen a villamos energiaellátásról a napelemek is gondoskodnak.
A ház belső elosztása: 3 hálószoba, amerikai konyhás nappali, 2 fürdőszoba, tároló + 21 cm terasz.
Az ingatlan csak készpénzre megvásárolható! A telek előre egyeztetett időpontban megtekinthető: Antal Krisztina 06204004014
| Ár: | 52 000 000 Ft |
| Méret: | 90 négyzetméter |
| Azonosító: | 11591575 |
| Telek: | 912 négyzetméter |
| Ingatlan állapota: | Kitűnő |
| Jelleg: | családi ház |
| Építőanyag: | Kérdezzen rá a hirdetőtől » |
| Fűtés jellege: | Cirkó |
| Egész szobák: | 2 |
| Fél szobák: | 2 |