DOROGON SORHÁZI LAKÁS ELADÓ!!!
Dorog város egyik csendes részén eladó egy sorházi lakás. Az épület 2022-ben épült, még nem volt lakója.
A lakás egy külső lépcsőn közelíthető meg, teljesen külön a többi lakástól. A lakótér két szintes, a garázs kívülről és a lakásból is megközelíthető.
Az épület első szintjén található az amerikai konyhás nappali, kamra. Fél szint eltolással jutunk a szobába, fürdőszobába és külön WC-be. Újabb fél szint eltolással az amerikai konyhás nappali fölötti épületrészbe jutva két szobába jutunk. A teraszra a nappali szint feletti félszintről jutunk ki. A lakásban a fűtést gázkazán biztosítja, minden helyiségben padlófűtéses hőleadással.
Az épület hőszigetelt. A riasztó rendszer vezetékeléséhez szükséges csövezés elkészült, de a vezetékek és érzékelők nem lettek kiépítve. Az ablakok redőnnyel rendelkeznek, és részben szúnyoghálóval is. A nappaliban kialakítható kandalló, ehhez a kémény megépítésre került.
Az utcafronti udvar térkővel burkolt, a kert hátsó részén egy hangulatos intim kertrészt lehet kialakítani. Mivel ez a lakás az épület legszélső lakóegysége, így az épületet kívülről kerülve is el lehet jutni a teraszra, ami a hátsó kertben lett kialakítva.
A ház a település központjához közel található. Tíz perc sétán belül elérhető bölcsőde, óvoda, iskola, üzletek. A természet kedvelői szintén tíz perc sétával elérhetik a legközelebbi túraösvényt.
Jöjjön el és megmutatom a leendő otthonát.
Várom hívását a hét minden napján 9-20 h között.
Ügyfeleink részére teljes jogi és ingyenes banki tanácsadással állunk rendelkezésre.
| Ár: | 92 700 000 Ft |
| Méret: | 84 négyzetméter |
| Azonosító: | 11637580 |
| Irodai azonosító: | M335343-5297186 |
| Telek: | 254 négyzetméter |
| Ingatlan állapota: | Épülő |
| Jelleg: | sorház |
| Építőanyag: | Tégla |
| Fűtés jellege: | Cirkó |
| Fűtés módja: | Gáz |
| Komfort fokozat: | Összkomfort |
| Kor: | Új építésű |
| Szintek száma: | 2 szint |
| Egész szobák: | 2 |
| Fél szobák: | 2 |