Eladó családi ház Kiszombor 23 900 000 Ft

Leírás

Kiszombor csendes utcájában eladó egy 83 m²-es, stabil szerkezetű tégla családi ház, amely egy 1262 m²-es, rendezett telken helyezkedik el. Az ingatlan ideális választás lehet mindazok számára, akik nyugodt környezetben keresnek otthont, ugyanakkor szeretnék saját elképzeléseik szerint tovább alakítani új házukat.
A felújítás részben már elkezdődött. Az utcafronti nyílászárók és a bejárati ajtó cseréje megtörtént, a külső homlokzat felújítása pedig jelenleg folyamatban van. A ház jó alapot biztosít további korszerűsítéshez.
A tágas udvarban kialakított pihenőrész gondoskodik a kikapcsolódásról, a telek hátsó részén pedig veteményes található, amely kiváló lehetőséget nyújt saját konyhakert kialakítására vagy hobbi kertészkedésre.

Az ingatlantól 5 perc sétányira található a Vályogos-tó, így a természetkedvelők, horgászok és kirándulók számára is vonzó választás lehet.
Kiszombor jól ellátott település, ahol óvoda, általános iskola, boltok, egészségügyi szolgáltatások és mindennapi ügyintézéshez szükséges intézmények is megtalálhatók. A település Makó (8 km) és Szeged (25 km) irányából is könnyen megközelíthető, így ideális lehet azok számára is, akik nyugodtabb környezetben szeretnének élni, de fontos számukra a nagyobb városok közelsége és a jó infrastruktúra.

Keressen bizalommal, egyeztessünk időpontot a megtekintésre! Külső fotókat és további információkat e-mailben küldök.
Irodánk teljeskörű segítséget nyújt az adás-vétel sikeres lebonyolításában. Rendelkezésünkre áll tapasztalt, megbízható ügyvéd, energetikus és hitelügyintéző is!
(További képekért és információkért kérem hívjon!)

Családi ház részletei

Ár: 23 900 000 Ft
Méret: 83 négyzetméter
Azonosító: 11618723
Irodai azonosító: 389094
Telek: 1262 négyzetméter
Ingatlan állapota: Felújított
Jelleg: családi ház
Építőanyag: Tégla
Fűtés jellege: Konvektoros
Egész szobák: 3
Nappalik: 1

Egyéb jellemzők

  • Beépíthető tetőtér
  • Csatorna
  • Garázs
  • Melléképület
  • Pince
  • Terasz

Hasonló családi ház hirdetések

Eladó családi ház

Kiszombor

Kiszombor Szegedhez és Makóhoz egyaránt közel eső, hangulatos, jó ellátottsággal ...

Hasonló családi ház hirdetések

Eladó családi ház

Kiszombor

Kiszombor Szegedhez és Makóhoz egyaránt közel eső, hangulatos, jó ellátottsággal ...