PILISCSABA EGYIK LEGKEDVELTEBB RÉSZÉN, CSABAGYÖNGYÉN, A TERMÉSZETVÉDELMI ÖVEZET KÖZVETLEN HATÁRÁN KÍNÁLUNK MEGVÉTELRE EGY NAPFÉNYES, KÖRPANORÁMÁS, 2003-BAN ÉPÜLT IKERHÁZ EGYIK FELÉT.
Az ingatlan nappali + 3 szobás kialakítású, mediterrán stílusban épült, egy 566 m?-es telken helyezkedik el.
A ház lakóterülete 133 m?, ehhez tartozik egy 36 m?-es, kétállásos fűthető garázs, valamint összesen 38 m? terasz.
A bejárati szinten előszoba, tágas nappali, konyha?étkező, egy hálószoba, fürdőszoba és külön WC található. A nappaliból és a hálószobából nyíló teraszról, valamint a konyhából is lenyűgöző kilátás nyílik a pilisi tájra.
Az alsó szinten két hálószoba, kádas fürdőszoba, háztartási helyiség, valamint a két autó befogadására alkalmas, fűthető garázs kapott helyet. Erről a szintről közvetlen kijárat nyílik a nagy fedett teraszra és a szépen parkosított kertbe.
A ház fűtését és melegvíz-ellátását cirkó kazán biztosítja, a nappaliban klíma gondoskodik a komfortérzetről.
A gondos tulajdonosnak köszönhetően az ingatlan újszerű állapotú, a konyhabútort és a beépített gépeket néhány éve cserélték.
További információért és megtekintés egyeztetéséhez várom hívását ? akár hétvégén is!
Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciókat kínálunk.
135000000 Ft
Referencia szám: M320362
| Ár: | 135 000 000 Ft |
| Méret: | 194 négyzetméter |
| Azonosító: | 11596670 |
| Irodai azonosító: | M320362-5137606 |
| Telek: | 522 négyzetméter |
| Ingatlan állapota: | Jó |
| Jelleg: | ikerház |
| Építőanyag: | Tégla |
| Fűtés jellege: | Cirkó |
| Fűtés módja: | Gáz |
| Komfort fokozat: | Dupla komfort |
| Kor: | 21-50 éves |
| Szintek száma: | Földszintes |
| Egész szobák: | 4 |