Eladó családi ház Szigetszentmiklós 139 900 000 Ft

Leírás


KÖZVETLEN VÍZPART, DUNAI PANORÁMA, NYUGALOM – és mindez a saját otthonában!



Szigetszentmiklós egyik legkedveltebb részén kínálunk eladásra egy TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT, önálló családi ház, amely nemcsak közvetlen vízparti kapcsolattal rendelkezik, hanem ALACSONY REZSIVEL, TEHERMENTES STÁTUSZAL és egy kivételes adottságú, 310 m²-es telken helyezkedik el.



A lakótér 81 m², amelyet egy lélegzetelállító, 35 m²-es (fele beszámításra került az alapterületbe) fedett dunai panorámás terasz egészít ki – tökéletes helyszín a reggeli kávéhoz vagy egy esti borozáshoz.



A ház alatt, a Duna szintjének vonalában egy 19 m²-es KISZOLGÁLÓ HELYISÉG található, 3 külön részből áll: NYÁRI KONYHA, KÜLÖN MOSDÓ (így rendezvények, kerti partik idején nem kell a lakásba feljárni), valamint egy PRAKTIKUS TÁROLÓ , ahol minden eszköz kényelmesen elfér. Emellett egy 35 m²-es ÚJABB FEDETT TERASZ biztosítja a tökéletes helyszínt a baráti grillezésekhez, családi vacsorákhoz.



Ez az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik a vízpart nyugalmát, a természet közelségét, és egy igazán gondozott, költözésre kész otthont keresnek – kivételes áron!



TÁJOLÁSA: Ingatlan benapozottsága kiváló miután a felkelő naptól a lemenő napig fényárban úszik!



Maga az épület 2018-ban teljes FELÚJÍTÁSON és HOZZÉPÍTÉSEN esett át!



MŰSZAKI ADATOK:

-KÖRÍTŐ FALAZAT: 30cm-es tégla kivéve a hozzáépítés nappali, fürdő, mellékhelyiség, ami könnyűszerkezetből épült belső és külső hőszigeteléssel.

-HOMLOKZATI SZIGTELÉS: 20cm dryvit

-FÖDÉM: két szint között betonfödém, felső szint fafödémmel épült.

-HÉJAZAT: cserepes lemez

-TETŐSÍK SZIGETELÉS: 15cm-es üveggyapot szigetelés

-NYÍLÁSZÁRÓK: 2 rétegű műanyag nyílászárók

-FŰTÉS: Ariston kondenzációs gázkazán látja el, az alsó szinten PADLÓFŰTÉS (de van kiegészítő fűtésként radiátor az étkezőben és kiállás a nappaliban. Az emeleten radiátoros hő leadással.

-HŰTÉS: 2023-ban az étkezőben felhelyezésre került egy 3,5Kw-os Gree fűtésre optimalizált klíma.

-ÁRNYÁKOLÁS: redőny minden ablakon van + szúnyogháló.

-ELEKTROMOS HÁLÓZAT: 1x32 Amper (új villanyvezetékek)

-BURKOLATOK: MINŐSÉGI BURKOLATOK kerültek lerakásra az alsó szinten, emeleten padlószőnyeg került lerakásra, ami igény esetén parkettára cserélhető, mert padlopon is terítésre került a beton alapra.

-EMELETI LÉPCSŐ: Fa burkolattal ellátott lépcsőfokok, beépített ledes lépcső megvilágítás biztosítja a biztonságos le és feljutást.

-BIZTONSÁG: riasztó és az épületen körbe applikációval rendelkező kamera rendszer, bejárati ajtón redőny.

-INTERNET, KÁBEL TV SZOLGÁLTATÓ: T-Home Kft.

-UTCAFRONTI KERÍTÉS: új zárt 2 méter magas lemezkerítés (toló kapuval, így teherautó beállására is alkalmas.

-ÉPÜLET MEGVILÁGÍTÁS: a teljes épület körbevilágítással rendelkezik.

-PARKOLÁS: kb. 5 autó parkolása biztosított telken belül, TÉRKÖVEZETT burkolaton, 2 autó számára FEDETT BEÁLLÓ biztosított.

-KERT: a kert nagy része füvesített, a kert két oldalon kiépített magas ágyáskerült (ágyásokig vezető járda térburkolattal ellátott, még egy kis szakasz befejésre vár, amit a tulajdonos intéz) megépítésre a fűszer és idény palánták elhelyezésére illetve számtalan gyümölcsfa és gyümölcs bokor kerül beültetésre az elmúlt években. Az öntözése a Dunából megoldott. Jobb oldalon a magas ágyások előtt egy medence került elhelyezésre.

-FELÚJÍTÉSKOR minden cseréve lett: villany, víz, szennyvízhálózat, burkolatok, belső és külső nyílásrárók, árnyékolók, új konyhabútor, komplett fürdő és wc.



REZSI KÖLTSÉG: igen kedvező összesen 19.000.-Ft (általány fizetése mellett a gáz 7.700.-ft/hó, villany: 7.200.-Ft/hó, víz:2.060.-ft/hó, szemét: 2.000.-Ft/hó.)



VÉTELÁR RÉSZÉT KÉPEZI: komplett asztalos által készített konyhabútor, beépített gépekkel (Electrolux légkeveréses sütő, indukciós főzőlap és a homlokzatra kivezetett Heinner konyhai elszívóval) és a nappaliban lévő média fal, ami a konyhabútor színeivel van szinkronban.



A lakótér elosztása maximálisan kihasználásra került!

ALSÓ SZINT:

-Kényelmes előszoba (4,64m2) ahol a cipők, kabátok könnyen elhelyezhetőek.

-Konyha – nappali - étkező (összesen: 36m2) a 3 helyiséget kis penge falakkal teszik részben szeparáltá.

-A KONYHÁBAN lévő pult görgőkkel felszerelt, mellyen növelhető a jelenlegi konyha mérete, illetve a konyhából elérhető egy kisméretű téglával kirakott, boltíves kb. 12m2-es BOROSPINCE a bort kedvelőknek.

-A lépcső alatt egy KAMRA-TÁROLÓ helyiség (2m2) is helyet kapott, itt található a fűtési rendszer is és további használati tárgy elhelyezhető.

-külön MELLÉKHELYISÉG (1,06m2)

-szép nagyméretű FÜRDŐSZOBA (8m2) zárja a sort, ahol a mosógép-szárítógép könnyen elfér, illetve egy aszimmetrikus kád, amely kifejezetten úgy épült, hogy a kádból a CSODÁS DUNAI PANORÁMA tárul ön elé.

-A nappalin lévő hatalmas tolóajtaján jutunk ki a 35m2-es FEDETT teraszára, ahol a DUNAI látkép foga minket!



FELSŐ SZINT:

-Kényelmes lépcsőn jutunk fel az emeletre, amely lépcső megvilágítással rendelkezik.

-Egy tágas előtérbe érkezünk, ahová igény esetén plusz egy mellékhelyiség kialakítható.

-két külön nyíló hálószoba érhető el, egy 12,16m2-es és egy 9,5m2 alapterületű.



ELHELYEZKEDÉSE eltér az átlagos vízparti ingatlanoktól: A hely fantasztikuma nem csak a vízpart, hanem a kert végében Európa második legnagyobb úszólápja biztosítja, ami több szempontból egyedülálló természetvédelmi értéket képvisel és a nyugodtabb, biztonságosabb vízparti életet amit testközelből tapasztalhat. Ennek köszönhetően hatalmas a madár élettel rendelkezik, a horgászat kedvelők, konkrétan a saját udvarukról hódolhatnak kedvtelésüknek, illetve a kialakított nádmentes utakon csónakkal kijuthatnak a Dunára.



AZ ÁR IRÁNYÁR!



További bővebb információkért illetve a megtekintés ügyében forduljon hozzám bizalommal, akár hétvégén is, ha nem tudom fogadni hívását, visszahívom!

Családi ház részletei

Ár: 139 900 000 Ft
Méret: 118 négyzetméter
Azonosító: 11534931
Irodai azonosító: 107004013
Telek: 310 négyzetméter
Ingatlan állapota: Felújított
Jelleg: családi ház
Építőanyag: Tégla
Fűtés jellege: Központi
Komfort fokozat: Összkomfort
Egész szobák: 3

Hasonló családi ház hirdetések

Eladó családi ház

Szigetszentmiklós, Dunapart

Szigetszentmiklóson Taksonyi híd és Parkerdő közelében 2 szintes 214 ...

Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

Eladó egy csodálatos, modern, praktikusan kialakított otthon, mely teljes ...

Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

Eladó okosotthon Szigetszentmiklóson 2019-ben épült, 91 m²-es, nappali ...

Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

Eladó Szigetszentmiklóson egy 2019-ben épült 91m2-es amerikai konyhás ...

Hasonló családi ház hirdetések

Eladó családi ház

Szigetszentmiklós, Dunapart

Szigetszentmiklóson Taksonyi híd és Parkerdő közelében 2 szintes 214 ...

Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

Eladó egy csodálatos, modern, praktikusan kialakított otthon, mely teljes ...

Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

Eladó okosotthon Szigetszentmiklóson 2019-ben épült, 91 m²-es, nappali ...

Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

Eladó Szigetszentmiklóson egy 2019-ben épült 91m2-es amerikai konyhás ...