Eladó lakás Budapest II. ker 230 000 000 Ft

Leírás

Időtálló elegancia a természet ölelésében Modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehetőséggel!

Keresi a tökéletes egyensúlyt a városi kényelem, a zöldövezeti nyugalom és egy értékálló befektetés között?
Eladásra kínálunk egy exkluzív, 17 lakásos épületben található, páratlanul napfényes otthonokat.

Ez az ingatlan azoknak a tudatos vásárlóknak készült, akik értékelik a modern, időtálló stílust, a kristálytiszta levegőt és a csendes környezetet, ugyanakkor fontos számukra a kompromisszummentes minőség és a kiváló közlekedés. A jelenlegi, rendkívül kedvező árazásnak köszönhetően a lakás nem csupán tökéletes otthon, de kiemelkedő befektetési lehetőség is!

A lakás alapadatai:
Elhelyezkedése: 2. emelet
Alapterület: 122 m2
Szobák: 3 db.
Amerikai konyhás: igen
Erkély: igen
Fekvése: napfényes, kertre és utcára néző
Környezet és Közlekedés Ahol a csend és a város összeér
Ébredjen madárcsicsergésre és élvezze a jó levegőt minden nap! Bár az ingatlan a város zajától elzárt, nyugodt zöldövezetben található, a közlekedés és az infrastruktúra kiváló:

Tömegközlekedés: A 65-ös busz megállója mindössze 1 perc sétatávolságra található.

Ellátottság karnyújtásnyira: A mindennapi teendőkhöz a GoBuda, a Kolosy téri piac, valamint a környékbeli SPAR és DM nyújt kényelmes megoldást. Kisebb élelmiszerboltok és szaküzletek a Szépvölgyi út alsóbb szakaszain és a Folyondár utca környékén is könnyedén elérhetők.

Prémium minőség és időtálló stílus
A téglaépítésű ház homlokzata 25 cm vastag szigetelést kapott, melyet elegáns, római travertin mészkő borítás tesz igazán lenyűgözővé. A kivitelezést a modern, letisztult dizájn és a kompromisszummentes, prémium anyaghasználat jellemzi. A hideg és meleg burkolatok, a szaniterek, a kapcsolók és a lámpák egyaránt a legmagasabb minőséget képviselik.

Műszaki tartalom Jövőtudatos és energiatakarékos
A lakások teljesen önálló gépészettel rendelkeznek. Gáz nincs az épületben.
Fűtés és hűtés: A kellemes hőmérsékletről 99%-os hatékonyságú, elektromos, többzónás padlófűtés, valamint fűtés-optimalizált klímaberendezések (H-tarfával!) gondoskodnak. A meleg vizet dupla víztartályos villanybojler biztosítja.
Nyílászárók: A kiváló szigetelést a 3 rétegű üvegezéssel ellátott külső műanyag nyílászárók garantálják. A biztonságról masszív fém bejárati ajtók, az eleganciáról pedig prémium beltéri ajtók gondoskodnak.

Konyha és Felszereltség Alakítsa saját ízlésére!
Az ingatlan gépesített konyhával (sütő, főzőlap, mosogató, mosógép, mosogatógép), minőségi szaniterekkel és beépített világítással kerül átadásra. A konyhabútor kiválasztásához a kivitelező nagylelkű keretet biztosít:
A földszinti lakások esetében 500.000 Ft-ig,
Az emeleti lakások esetében 1.000.000 Ft-ig választható konyhabútor. (Az ezt meghaladó egyedi igények esetén csak a különbözet fizetendő.)

Fontos információk és jogi háttér
- A lakások hitelezhetőek
- Parkolás rugalmasan: A lakáshoz tartozik egy 14 m²-es felszíni gépkocsibeálló, melynek ára a hirdetésben szereplő áron felül 10 millió forint. Ennek megvásárlása nem kötelező, így Ön dönthet arról, igényt tart-e rá!

Jogi státusz: A társasházzá alakítás jelenleg az utolsó fázisában tart. A lakások szintenként egy közös albetéthez tartoznak, a biztonságos tulajdonszerzést az erre vonatkozó ügyvédi megosztási szerződés garantálja.

Átadás: A megbízható, referenciákkal rendelkező kivitelező a szerződéskötést követően legkésőbb 90 napon belül kulcsrakészen átadja az ingatlant, de akár 30 napban is meg lehet állapodni.

Ha felkeltte érdeklődését, keressen bizalommal!

230000000 Ft

Referencia szám: LK035893

Lakás részletei

Ár: 230 000 000 Ft
Méret: 122 négyzetméter
Azonosító: 11621248
Irodai azonosító: LK035893-5231936
Cím: Budapest 2. ker.i 122 nm-es lakás eladó
Összesített energetikai besorolás: A+++
Emelet: 2. emelet
Építőanyag: Tégla
Fűtés jellege: Villany
Ingatlan állapota: Épülő
Komfort fokozat: Dupla komfort
Építési év: Új építésű
Egész szobák: 4

Egyéb jellemzők

  • Erkély
  • Kocsibeálló

Térkép

Hasonló lakás hirdetések

Eladó lakás

Budapest II. ker, Pálvölgy

II. Pálvölgyben, rendkívül csendes, igényes környezetben, panorámás, ...

Eladó lakás

Budapest II. ker

Tágas, polgári lakás a Lövőház utca sétáló részén A Lövőház ...

Eladó lakás

Budapest II. ker

Egyedülálló tetőteraszos ékszerdoboz a II. kerület szívében! Eladó ...

Eladó lakás

Budapest II. ker, Víziváros

II. Fő utcánál DUNAI ÖRÖKPANORÁMÁS, ERKÉLYES, 3 szobás, LUXUS SAROKLAKÁS ...

Hasonló lakás hirdetések

Eladó lakás

Budapest II. ker, Pálvölgy

II. Pálvölgyben, rendkívül csendes, igényes környezetben, panorámás, ...

Eladó lakás

Budapest II. ker

Tágas, polgári lakás a Lövőház utca sétáló részén A Lövőház ...

Eladó lakás

Budapest II. ker

Egyedülálló tetőteraszos ékszerdoboz a II. kerület szívében! Eladó ...

Eladó lakás

Budapest II. ker, Víziváros

II. Fő utcánál DUNAI ÖRÖKPANORÁMÁS, ERKÉLYES, 3 szobás, LUXUS SAROKLAKÁS ...