Kivételes lehetőség – eladó lakás a VI.kerületben!
Eladó egy 115 m²-es, teljeskörűen felújított, földszinti, téglaépítésű lakás – 145 millió Ft-ért.
Amikor egy otthon több egyszerű ingatlannál – amikor belépsz, és érzed, hogy itt minden részlet a kényelmedet szolgálja – akkor tudod, hogy megtaláltad az igazit. Ez a 115 négyzetméteres, földszinti, magas belmagasságú (3 méter feletti) lakás nem csupán tágas, világos és elegáns, hanem minden szempontból kiemelkedő értéket képvisel.
A fűtésről modern gázkazán gondoskodik, amely gyorsan és hatékonyan biztosítja a meleget a hidegebb hónapokban. A nyári kánikulában sem kell aggódni: a lakásban összesen 4 darab klímaberendezés lett felszerelve, így minden helyiségben garantált a kellemes hőmérséklet.
A hatalmas terek, a 3 métert meghaladó belmagasság és a kifinomult belsőépítészeti megoldások különleges térérzetet adnak. Ez az otthon egyaránt alkalmas reprezentatív megjelenésre, családi életre, vagy akár otthoni munkavégzésre is.
A környék csendes, rendezett, jó közlekedéssel és kiváló infrastruktúrával. A földszinti elhelyezkedés ideális lehet kisgyermekeseknek, időseknek vagy azoknak, akik értékelik a könnyű megközelíthetőséget és a kert közelségét (akár saját használatú kertrész kialakítása is lehetséges egyeztetés után).
Hívjon most, kérjen időpontot, és legyen az elsők között, akik beleszerethetnek ebbe a különleges otthonba!
Ár: | 145 000 000 Ft |
Méret: | 115 négyzetméter |
Azonosító: | 11540483 |
Irodai azonosító: | 14231 |
Cím: | 1063 Budapest Munkácsi Mihály utca |
Emelet: | Földszint |
Építőanyag: | Tégla |
Ingatlan állapota: | Felújított |
Komfort fokozat: | Dupla komfort |
Kilátás: | utcai |
Egész szobák: | 3 |