Budapest VII. kerület (Belső-Erzsébetváros), luxus minőségben, 2023-ban felújított, 3. emeleti, 105 m²-es, rendkívül világos, klimatizált lakás eladó!
Az ingatlan a Kertész és a Király utca sarkán helyezkedik el, szemben az ikonikus Liszt Ferenc térrel és a Zeneakadémiával, Budapest szívében, a legjobb kávézók, éttermek, üzletek és kiváló közlekedési lehetőségek közvetlen közelében.
A társasház 1897-ben épült, Deutsch Lajos megbízásából, Schomann Antal tervei alapján. Az épület földszintjén üzemelt az emblematikus Habsburg Kávéház. A lakásban forgatták 2019-ben a Dobó Kata által rendezett, "Kölcsönlakás" című film egyes jeleneteit.
A 105 m²-es lakás tágas előszobával rendelkezik, abból nyílik a vendég W.C. és a háztartási helyiség. A tágas amerikai konyhás nappali tökéletes helyszínt biztosít a vendégek fogadásához. A két hálószoba saját fürdőszobával és gardób helyiséggel rendelkezik. A nagyobb hálóból nyílik a 4 m²-es erkély, mely pontosan szemben helyezkedik el a Zeneakadémiával.
A lakás tervezése a tulajdonos és egy belsőépítész iroda együttműködésével valósult meg, amely a klasszikus eleganciát ötvözi a legmodernebb gépészeti megoldásokkal, fénytechnikával, burkolatokkal, elektromos redőnyökkel, konyhával és fürdőszobákkal.
A felújítás a legnagyobb gondossággal és figyelemmel történt: egyedi gyártású, beépített szekrények, beltéri ajtók, konyhabútor, hangulatos erkély, tágas fürdőszobák, gondosan válogatott műalkotások és tapéták, projektor a hálószobában, valamint egy fantasztikus nappali teszik különlegessé az otthont.
A felújítás során cserélve lettek a fűtési rendszer és szerelvényei (padlófűtés az egész lakásban) , a víz -és villamosvezetékek.
A beépített anyagok a legmagasabb minőséget képviselik.
Az ár a teljes berendezést és gépesítést tartalmazza. Ide csak a ruháidat kell hozni!
(További képekért és információkért kérem hívjon!)
| Ár: | 229 000 000 Ft |
| Méret: | 105 négyzetméter |
| Azonosító: | 11584248 |
| Irodai azonosító: | 330077 |
| Erkély mérete: | 4.00 négyzetméter |
| Építőanyag: | Tégla |
| Fűtés jellege: | Cirkó |
| Ingatlan állapota: | Kitűnő |
| Komfort fokozat: | Dupla komfort |
| Egész szobák: | 3 |