Kulcsrakész lakások eladók a Péterhegyi Lakóparkban!
A LAKÓPARK ELKÉSZÜLT, HASZNÁLATBAVÉTELI ENGEDÉLLYEL RENDELKEZIK, A LAKÁSOK RÖVID HATÁRIDŐVEL BIRTOKBA VEHETŐK!
A hirdetésben szereplő lakás a C épület 3. emeletén található, amerikai konyhás nappali +4 hálószobás elrendezésű két fürdőszobával és gardróbbal. A terasz körbeveszi az egész lakást! Ugyan ez az alapterületű és elrendezésű lakás az E és a H épületben is megvásárolható!
Alapterülete 131 m2 + 158 m2 tetőterasz.
IGÉNY SZERINT TELJES OKOSOTTHON VEZÉRLÉSSEL IS ELÉRHETŐ!
A lakópark 12 épületből áll, mindegyik 3 emeletes, liftes. A penthouse lakások a 3. emeleten találhatóak, épületenként maximum két lakás, nagy terasszal és panorámás budai kilátással!
A szomszédos telken teniszközpont üzemel!
Az épületek fűtése házközponti fűtéssel megoldott, padlófűtéssel és radiátorokkal. A gyermekes családokra is gondolva játszótér került kialakításra a parkosított területen. A középső épületben egy orvosi rendelő és portaszolgálat is kialakításra került. A lakópark mindkét felén villamosmegálló található, így a tömegközlekedés is megoldott.
A lakások energetikai besorolása A+, hőszivattyús fűtésrendszerrel és napelemmel.
Valamennyi lakáshoz lehetőség van mélygarázs parkolóhely és tárolóhely vásárlására is!
Várható kulcsrakész átadás: folyamatosan
Áraink megegyeznek a kivitelezőével!
A feltöltött fotók a már eladásra került lakásokban készültek mintának és ötletadónak!
Amennyiben más elrendezésű vagy alapterületű lakást keres, forduljon hozzám bizalommal, a lakóparkban elérhető összes lakást meg tudom mutatni!
További információért és időpont egyeztetéssel kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal!
Elérhetőség:
Német Máté
+36-30/ 975-8764
nemet.mate@ving.hu
(További képekért és információkért kérem hívjon!)
Ár: | 227 500 000 Ft |
Méret: | 131 négyzetméter |
Azonosító: | 11393470 |
Irodai azonosító: | 294953 |
Erkély mérete: | 158.00 négyzetméter |
Építőanyag: | Tégla |
Fűtés jellege: | Házközponti (egyedi mérővel) |
Ingatlan állapota: | Kitűnő |
Komfort fokozat: | Luxus komfort |
Egész szobák: | 5 |
Nappalik: | 1 |