Eladó lakás Budapest XXI. ker 67 500 000 Ft

Leírás

Igényesen felújított, világos, alacsony rezsijű lakás eladó Csepelen!



Eladó egy 55 nm-es, teljes körűen felújított, második emeleti lakás Csepel egyik csendes, zöldövezeti részén. Az ingatlan két tágas, világos szobával rendelkezik, amelyek parkra néző kilátással teszik még kellemesebbé a lakóteret. Az otthon teljes felújításon esett át: új burkolatok, korszerű nyílászárók és frissen festett falak biztosítják a modern és letisztult megjelenést.



A konyha praktikus kialakítású, beépített sütővel, főzőlappal és mosogatógéppel felszerelt, így minden adott a kényelmes főzéshez. A fehér szekrények és a fa hatású munkalapok harmonikus, letisztult hangulatot teremtenek. A konyha mellett egy kis étkezőrész is kialakításra került, amely ideális egy gyors reggelihez vagy egy kellemes vacsorához.



A lakás távfűtéses, így nem kell bajlódni a fűtésszámlával, a rezsiköltségek alacsonyak. A nyílászárók újak és hőszigeteltek, ami hozzájárul a gazdaságos fenntartáshoz. A lakáshoz egy saját pincetároló is tartozik, amely tökéletes megoldás lehet a ritkán használt dolgok tárolására.



A társasház kevés lakásos, nyugodt, jó lakóközösséggel, és a környék is rendezett, biztonságos. A közelben iskola, óvoda, gyógyszertár, élelmiszerboltok, piac és számos egyéb szolgáltatás található, így minden elérhető néhány perces sétával.



A tömegközlekedés kiváló, a közeli buszmegállókból több járattal is gyorsan elérhető a belváros, valamint a HÉV-vel 15-20 perc alatt a Boráros térre lehet jutni. Az autóval közlekedők számára a parkolás a ház közelében megoldott.



Az ingatlan banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésére, hogy a jelenleg piacon lévő hitelkonstrukciók közül a legkedvezőbbet sikerüljön kiválasztani.



További kérdés, valamint megtekintési szándék esetén, keresse irodánkat bizalommal!

Lakás részletei

Ár: 67 500 000 Ft
Méret: 55 négyzetméter
Azonosító: 11498425
Irodai azonosító: 21200
Emelet: 2. emelet
Építőanyag: Kérdezzen rá a hirdetőtől »
Fűtés jellege: Távfűtés
Ingatlan állapota: Átlagos
Egész szobák: 2

Hasonló lakás hirdetések

Eladó lakás

Budapest XXI. ker

Hangulatos, minőségien felújított tégla lakás a XXI. kerületben, Csepel-Csillagtelepen! Eladó ...

Hasonló lakás hirdetések

Eladó lakás

Budapest XXI. ker

Hangulatos, minőségien felújított tégla lakás a XXI. kerületben, Csepel-Csillagtelepen! Eladó ...