Leírás
Befektetők figyelem! Kivételes lehetőséget kínálunk Önöknek Debrecen egyik legfelkapottabb környékén, Sestakertben!
Eladó Debrecenben a Sestakertben egy 1995. évben tőrtént bővítés során kialakított tetőtéri, panorámás társasházi lakás, amely 130 négyzetméteres alapterületével és 6 szobájával ideális választás lehet, ha bérbeadásra vagy saját otthon keresésére gondol. A lakás átlagos állapotú, így a személyre szabott felújítás lehetősége is adott, amely révén a saját ízlésének megfelelően alakíthatja ki új otthonát. A lakásban található két tágas nappali világos és barátságos légkört teremt, amely tökéletes helyszín a családi összejövetelekhez vagy baráti találkozókhoz. Az ingatlanhoz tartozik két fürdőszoba, amelyek kényelmet biztosítanak a lakók számára, továbbá egy 10 négyzetméteres terasz, ahol élvezheti a reggeli kávéját vagy a nyári estéket. A lakásba egyedileg készített, hőszigetelt fa nyílászárók kerültek beépítésre, reluxával felszerelve. Az ingatlan fűtése gázcirko kazánról padlófűtéssel és kandallóval megoldott. A lakásban található szauna és kandalló különleges élményt kínál, amely az otthon melegségét és kényelmét fokozza. A tetőterasz pedig egyedülálló panorámát nyújt a városra, ahol a naplementék csodálatos látványát élvezheti. Az ingatlanhoz opcionális jelleggel vásárolható egy külön helyrajzi számon található 18 nm-es garázs, amelyben áram és akna is van, irányára: 10 millió Ft. A garázsban egy autó kényelmesen elfér, ami különösen előnyös lehet a városban.
A környék ellátottsága kiváló, hiszen az Malompark bevásárlóközpont, piac és éttermek mindössze néhány perc sétára találhatóak. A közlekedés is kitűnő, hiszen a város tömegközlekedési hálózata gyors és kényelmes eljutást biztosít a belvárosba és a környező településekre egyaránt. A csendes utcák és a biztonságos környezet ideális helyszínt nyújtanak családok számára is, akik a nyugalmat keresik, de mégis közel szeretnének lenni a város nyújtotta lehetőségekhez.
Az ingatlan sokféle funkcióra alkalmas, legyen szó akár bérbeadásról, akár saját lakásként való használatról. Ez a lakás nemcsak egy ingatlan, hanem egy lehetőség is, hogy befektetése biztonságos és jövedelmező legyen. A debreceni ingatlanpiac folyamatosan növekszik, így a befektetők számára ez a lehetőség nem kerülheti el a figyelmét.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk hívását a hét minden napján!
Ne habozzon, hiszen egy ilyen különleges ingatlan ritkán kerül a piacra!