Eladó lakás Debrecen 168 347 000 Ft

Leírás

Debrecenben a nyulasi városrészben, igazi nagyerdei környezetben épül egy 6 lakásos, kiemelt műszaki tartalommal tervezett társasház, amelynek exkluzivitása, hogy 3 földszinti lakáshoz saját, kizárólagos használatú kert kapcsolódik, amit a társasház alapító okiratban is külön rögzítenek.
A második emeleten pedig egy dupla teraszos penthouse lakás kerül kialakításra.
Gépkocsikkal a pinceszinten, saját garázsokban lehet parkolni.

További információk:
ELSŐ EMELET 5. LAKÁS:
- 113,73 m2 a lakás
- 18,25 m2 loggia
- 4 külön nyíló szoba + nappali + étkező + konyha

A közel nulla energiaigényű épület talajszondás hőszivattyúval, padlófűtéssel és mennyezet hűtés-fűtéssel biztosítja a magas komfortot.
- Szerkezet: monolit vasbeton falazat hőszigeteléssel
- 3 rétegű nyílászárók (Uw ≤ 0,8 W/m²K)
- PIR és XPS hőszigetelés 
- EV- (elektromos autó) töltési lehetőség minden garázsban
Projekt bemutatása

Debrecen kiemelt kövezetében, a Nyulas városrészben 2027. nyári átadással épülő, új, prémium minőségű lakások eladók!
Az alagsorban garázsok, a földszinten kertkapcsolatos lakások, az első emeleten erkélyes - míg a második emeleten egy
darab dupla penthouse lakás kapott helyet.
A kis lakóközösség exkluzív környezetet kínál, ahol minden lakáshoz önálló használati joggal telekrész vagy terasz vagy erkély, illetve zárt garázs tartozik.

A lakások 50 és 118 m² közötti méretűek, funkcionálisan átgondolt alaprajzokkal és kiváló benapozottsággal.

A részletes műszaki tartalomról a konkrét ingatlanok oldalán tájékozódhat, vagy telefonon a hét minden napján várjuk hívását!

Lakás részletei

Ár: 168 347 000 Ft
Méret: 114 négyzetméter
Azonosító: 11623967
Építőanyag: Tégla
Ingatlan állapota: Kitűnő
Kilátás: udvari
Egész szobák: 5

Egyéb jellemzők

  • Erkély
  • Garázs
  • Lift
  • Kertkapcsolat
  • Tároló
  • Kocsibeálló

Hasonló lakás hirdetések

Eladó lakás

Debrecen

: Debrecen NYULAS városrészében ÚJ építésű 6 LAKÁSOS társasházban ...

Eladó lakás

Debrecen

: Debrecen NYULAS városrészében ÚJ építésű 6 LAKÁSOS társasházban ...

Hasonló lakás hirdetések

Eladó lakás

Debrecen

: Debrecen NYULAS városrészében ÚJ építésű 6 LAKÁSOS társasházban ...

Eladó lakás

Debrecen

: Debrecen NYULAS városrészében ÚJ építésű 6 LAKÁSOS társasházban ...