Kiskunfélegyházán megvételre kínálunk egy igényesen felújított, első emeleti lakást a népszerű Petőfi lakótelepen.
Ez az ingatlan nem csupán egy lakás, hanem egy kész üzleti lehetőség, ugyanis a jelenlegi tulajdonos hosszú távra visszabérelné az ingatlant!
Főbb jellemzők:Kiváló elhelyezkedés: Első emeleti elhelyezkedés (kényelmes elérés minden korosztálynak).
Modern technológia: Hőszigetelt műanyag nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve.
Minőségi burkolatok: A szobákban esztétikus parketta, a többi helyiségben praktikus és szép lapburkolat található.
Egyedi stílus: Igényes, beépített konyhabútor és prémium minőségű, egyedi fa belső nyílászárók emelik a lakás színvonalát.
Miért ez a legjobb választás befektetésnek?
Azonnali bevétel: Nincs szükség bérlőkeresésre, a beköltözés napjától termeli a profitot.
Garantált állapotmegóvás: Ki vigyázna jobban a lakásra, mint az, aki sajátjaként újította fel?
Alacsony rezsi: A hőszigetelt ablakoknak köszönhetően a fenntartási költségek kedvezőek.
Pro tipp: Ez a lakás tökéletes választás azoknak, akik passzív jövedelemre vágynak, de elkerülnék a hirdetéssel és bérlőváltással járó hercehurcát.
3%-os START hitel és egyéb támogatott hitel felvehetőt ! Ingyenes hitelügyintézés.
Figyelem! Az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült. Pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, illetve eladó vagy kiadó ingatlana van, forduljon hozzám bizalommal ! Szolgáltatásaink kereső ügyfeleink számára ingyenesek !
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!
| Ár: | 34 900 000 Ft |
| Méret: | 50 négyzetméter |
| Azonosító: | 11623421 |
| Irodai azonosító: | 3621603-5240184 |
| Összesített energetikai besorolás: | B |
| Emelet: | 10. emelet |
| Építőanyag: | Panel |
| Fűtés jellege: | Központi (egyedi mérővel) |
| Ingatlan állapota: | Jó |
| Építési év: | 21-50 éves |
| Egész szobák: | 2 |