Eladó tégla lakás Újszegeden, Alsó kikötő soron
egy 55 m²-es, II. emeleti, erkélyes téglalakás Újszeged csendes, nyugodt környékén, tehermentesen és azonnal költözhető állapotban. A lakás két különnyíló, világos szobával rendelkezik, melyek parkettásak, míg a többi helyiség járólappal burkolt. A lakás Tiszára néző erkélyével ideális pihenőhely egy reggeli kávéra vagy esti relaxálásra.
A környéken minden fontos szolgáltatás elérhető: a közelben található általános iskola, óvoda, valamint több patika, köztük a Pingvin patika. Emellett számos üzlet, mint húsbolt, Spar, ABC, kisboltok, és dohánybolt is a közelben van. Az orvosi rendelő sincs messze, és a közlekedés is kiváló, hiszen busz- és troli megállók mindössze pár percre találhatók, valamint a Belváros gyorsan elérhető tömegközlekedéssel. A környéken pékség is van, és egy kisebb zöldséges piac is könnyen elérhető.
A lakás fűtése házközponti, a melegvíz ellátása pedig gázbojlerrel történik, amely új és tökéletesen működik. A lakáshoz pince is tartozik, amely extra tárolási lehetőséget biztosít.
Ez az ingatlan ideális választás fiatal pároknak, idősebbeknek, vagy akár befektetési céllal is, hiszen a környék nyugodt, de minden fontos szolgáltatás kényelmesen elérhető.
Képeket természetesen biztosítok.
Komoly érdeklődő esetén az ár alkuképes!
Telefonszám: 06302924643
Ár: | 42 900 000 Ft |
Méret: | 55 négyzetméter |
Azonosító: | 11520988 |
Cím: | Alsó kikötő sor 8/D |
Összesített energetikai besorolás: | A |
Emelet: | 2. emelet |
Építőanyag: | Tégla |
Fűtés jellege: | Házközponti |
Ingatlan állapota: | Átlagos |
Komfort fokozat: | Összkomfort |
Elhelyezkedés: | Társasház |
Tulajdonviszony: | Saját |
Bútorozott: | Nem bútorozott |
Kilátás: | panorámás |
Egész szobák: | 2 |