Szentendrén a Püspökmajor Lakótelepen eladó örökpanorámás, első emeleti 55m2-es lakás a V8 uszoda közelében.
A lakásban előszoba beépített szekrénnyel, két teljes értékű szoba, konyha étkezőrésszel , zuhanyzós fürdőszoba és különálló wc található, valamint a nagyobbik szobából nyílik a terasz, ami örökpanorámás, Pomázra, Budapestre néz.
A parkolás az épület előtt ingyenesen megoldható. A kisebbik szoba, és a konyha-étkezőrész Szentendre Pismány hegyre néz. Bölcsőde, óvoda, iskola, boltok, patika, uszoda, pékség, buszmegálló mind-mind pár perces sétával megközelíthető.
A lakáshoz tartozik egy nagy, közös használatú pince, amin a lépcsőház kevés lakója miatt igen kevesen osztoznak. A lakás minőségi műanyag nyílászárókkal rendelkezik és egyedi mérőkkel felszerelt távfűtéssel alacsony rezsivel és közös költséggel.
Befektetésnek is kiváló.
Ingatlanosok kérem ne keressenek.
Ár: | 55 000 000 Ft |
Méret: | 55 négyzetméter |
Azonosító: | 11493862 |
Erkély mérete: | 6.00 négyzetméter |
Rezsi: | 15 000 Ft/hó |
Emelet: | 1. emelet |
Építőanyag: | Kérdezzen rá a hirdetőtől » |
Fűtés jellege: | Távfűtés |
Ingatlan állapota: | Jó |
Tulajdonviszony: | Saját |
Bútorozott: | Nem bútorozott |
Kilátás: | panorámás |
Egész szobák: | 2 |