Eladó egy 67 m²-es, 4 emeletes épületben elhelyezkedő lakás, mely 37 900 000 HUF-os áron kínál egy kivételes lehetőséget a belváros szívében. A társasházi lakás, mely 1990-ben épült, kiváló választás azok számára, akik egy jó állapotú, jól elosztott otthont keresnek a belvárosban.
A lakás barátságos lakóközösséggel büszkélkedhet, ami hozzájárul a kellemes otthoni atmoszférához. Akik autóval rendelkeznek, lehetőség van garázst is vásárolni az ingatlanhoz, így megoldást találhatnak a belvárosi parkolási problémákra.
A lakás kelet-nyugati tájolásának köszönhetően egész nap világos, a panel szerkezet pedig biztosítja a jó hőszigetelést. Az ingatlanban gáz cirkó fűtés van, mely gazdaságos és kényelmes megoldás a hidegebb hónapokban. Bár a házban nincs lift, az aktív életmódot kedvelők számára ez kiváló lehetőség lehet a napi fizikai aktivitás növelésére.
Összefoglalva, ez a lakás kitűnő lehetőség mindenki számára, aki egy központi, mégis nyugodt helyen keres otthont, ahol minden kényelmi szolgáltatás a közelben van. Ha Ön is egy igazi gyöngyszemet keres a város szívében, ne keressen tovább. Forduljon hozzám bizalommal, és legyen részese ezen különleges lakóközösségnek!
Referencia szám: LK067047                                                            
| Ár: | 37 900 000 Ft | 
| Méret: | 67 négyzetméter | 
| Azonosító: | 11575525 | 
| Irodai azonosító: | LK067047-5073082 | 
| Emelet: | 4. emelet | 
| Építőanyag: | Panel | 
| Fűtés jellege: | Cirkó | 
| Ingatlan állapota: | Jó | 
| Komfort fokozat: | Összkomfort | 
| Építési év: | 21-50 éves | 
| Kilátás: | udvari | 
| Egész szobák: | 3 |