Kiváló választás a vidéki nyugalomra vágyóknak! Dánszentmiklós az M4 és az M5 autópályákról is könnyen megközelíthető (a kettő között van), Budapesttől alig 60 km-re van, így 30-40 perc alatt elérhető, Ceglédtől pedig 25 percre van a település. Az ingatlan befektetésnek is remek lehetőség, tekintve a jövőbeli értéknövekedést és beépíthetőséget (beépíthető terület a helyi építési szabályozás szerint).
Az ingatlan szilárd útburkolati utcában fekszik, teljesen megközelíthető gépjárművel. Közel van, kb.100 méter a buszmegálló. Budapest egy órán belül elérhető tömegközlekedéssel az Albertirsai vasútállomás összeköttetésével.
Az ingatlan lakóövezetben helyezkedik el, aszfaltos utcában, 1986 nm területen. A közlekedési, tömegközlekedési lehetőségek kedvezőek. Az ingatlanon jelenleg termő és nem termő gyümölcsfák találhatóak. A közművek (víz, villany, gáz, csatorna) elérhetőek az utcában, közel a kerítéshez.
A helyi építési szabályzat szerint Lf-1 (falusias lakóövezeti) besorolású, beépíthető. Bármikor, egyeztetés szerint megtekinthető. Kérésre több fotót is tudunk küldeni.
Ingatlanosok kérem ne keressenek!
| Ár: | 7 800 000 Ft |
| Méret: | 1 986 Négyzetméter |
| Azonosító: | 11584685 |
| Telek: | 1986 Négyzetméter |
| Csatorna: | Utcában |
| Gáz: | Utcában |
| Jelleg: | belterület |
| Villany: | Utcában |
| Víz: | Utcában |