Eladó Telek Debrecen Apafa városrészén!
Fedezze fel Debrecen természet közeli részén, Apafán ezt a kivételes 900 m²-es telket, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik csendes, nyugodt környezetben szeretnének ingatlant vásárolni. A telek kiváló állapotú, és rengeteg lehetőséget kínál, álmai kis házának vagy nyaralójának megvalósításához. Az ingatlan 3%-ban beépíthető, két szintes épületként nézve egy közel 60 nm-es hasznos alapterületű ház építhető rá.
A gyönyörűen parkosított udvar ideális helyszíne lehet a pihenésnek vagy a baráti összejöveteleknek. Élvezze a szabadban eltöltött időt a kerti grillezőhelyen, ahol családjával és barátaival közösen készíthet ínycsiklandó ételeket.
Az ingatlan további előnyei közé tartozik az udvari gépjárműbeálló lehetőség, valamint a saját fúrt kút, amely költséghatékony megoldást nyújthat a vízellátásra. A melléképület pedig további tárolási vagy műhely célokra is alkalmas lehet.
A telek egy csendes utcában található, zöld övezetben, így garantált a nyugalom és a természet közelsége. Ideális választás mindazok számára, akik értékelik a békés környezetet, de mégis könnyen elérhető közelségben szeretnének maradni a város kényelmi szolgáltatásaitól.
Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget!
További információkért és megtekintésért keressen bizalommal!
TRIPSÓ TIBOR
+36 30 942 5373
Prémium ingatlanértékesítő
Városi Ingatlaniroda
Debrecen
(További képekért és információkért kérem hívjon!)
| Ár: | 11 000 000 Ft |
| Méret: | 900 Négyzetméter |
| Azonosító: | 11624641 |
| Irodai azonosító: | 510170 |
| Telek: | 900 Négyzetméter |
| Besorolás: | Építési telek |
| Jelleg: | belterület |
| Villany: | Telken belül |
| Víz: | Telken belül |