Eladó telek/földterület Szeged 7 500 000 Ft

Leírás




Kiskundorozsma csendes részén, az Öreghegyen, a Lizinka közben kínálok eladásra egy 910 nm-es, körbekerített, „kert” besorolású zártkerti telket.

Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik szeretnének egy saját zöld szigetet a város közelében, akár pihenésre, hobbikertnek vagy kisebb családi kikapcsolódásra.



Részletekről érdeklődni nálam tud! Ha nem tudom azonnal fogadni hívását, visszahívom, türelmét előre is köszönöm!

Megtekinteni kizárólag előzetesen (telefonon) egyeztetett időpontban lehetséges!!!



Főbb jellemzők:

- 910 nm, teljesen körbekerített telek – nyugodt és biztonságos hely a kertészkedéshez vagy hobbihoz

- Villany és fúrt kút – minden alap a kényelmes használathoz rendelkezésre áll

- Kb. 15 nm-es könnyűszerkezetes tároló / kisház – eszközök, szerszámok tárolására vagy kisebb pihenőhelynek

- Jó megközelíthetőség – könnyen elérhető, így a telek használata kényelmes



Az ingatlan rugalmas lehetőségeket kínál: alkalmas saját zártkertnek, hobbihoz, vagy kis házikóval kombinált nyári pihenőhelynek.

A környék nyugodt, a telek jól megközelíthető, így ideális választás azoknak, akik városi zajtól távol, de könnyen elérhető helyen szeretnének saját kertet.



A tájékoztatás nem teljeskörű.

További tájékoztatásért forduljon hozzám bizalommal!

VÁROM HÍVÁSÁT! (Ha nem tudom azt azonnal fogadni, visszahívom.)

Telek/földterület részletei

Ár: 7 500 000 Ft
Méret: 910 Négyzetméter
Azonosító: 11580202
Irodai azonosító: 675301094
Cím: Lizinka köz
Telek: 910 Négyzetméter
Villany: Telken belül
Víz: Nincs

Egyéb jellemzők

  • Zárt kert