Gyékényes egyik legkedveltebb részén, csendes zöld övezetben, mindösszesen 50-60m-re a vízparttól vált eladóvá, ez a téglaépítésű hétvégi ház, nyaraló, mely közös használatú területen helyezkedik el. A ház 35 m² alapterületű, kialakítása praktikus és otthonos, kiváló választás pihenésre, nyaralásra, de akár befektetésnek is. A hozzá tartozó terület, az megközelítőleg 50m2-es.
Az épület az 1980-as években épült, beton alapra és tégla falazattal. A tető időtálló Bramac betoncserép fedést kapott.
Belső rész:
Az alsó szinten konyha és étkező került kialakításra, külön helyiségben a zuhanyzó és wc (teraszon keresztül megközelíthető), a felső szinten egy nagy szoba került kialakításra, mely egy fa lépcső segítségével megközelíthető.
Az épülethez tartozik egy 14.2 m²-es, fedett terasz is mely tökéletes helyszín a nyugodt reggelikhez vagy esti beszélgetésekhez.
Az ingatlan légkondicionálóval fűthető és hűthető, így a ház minden évszakban használható.
Közművek: Víz, villany, szennyvíz. Telken a gáz csatlakozási lehetőség.
Település:
Gyékényes Somogy vármegye dél-nyugati csücskében található település, szomszédos Horvátországgal. A település búvárbázissal és kis szabadstranddal is rendelkező kedvelt üdülő- és horgászhely!
Ha Ön szeretne egy kis hétvégi házat, jó állapotban, jó helyen, akkor ez az ingatlan kiváló választás lehet.
Iroda: Nagykanizsa Platán sor 7.
(További képekért és információkért kérem hívjon!)
| Ár: | 25 900 000 Ft |
| Méret: | 35 négyzetméter |
| Azonosító: | 11580065 |
| Irodai azonosító: | 106255 |
| Telek: | 50 Négyzetméter |
| Építőanyag: | Kérdezzen rá a hirdetőtől » |
| Jelleg: | nyaraló |