Újabb Autóker-ház a Király utcánál
Az Autóker a tavaszi budapesti Lakásvásáron jelent meg először a nagyközönség előtt legújabb, Csányi utcai fejlesztésével. A 60 lakásos projekt jogerős építési engedéllyel rendelkezik, bontani nem kell.
Mint Aradi Ferenc, az Autóker Holding Zrt. ingatlanfejlesztési vezérigazgatója az ingatlanok.hu-nak elmondta, a Csányi utcai fejlesztéssel a cég meg akarja ismételni a környéken korábban épült Léda Ház és Király Udvar sikerét.
Az 1000 négyzetméteres telken épülő házban 60 lakást alakítanak ki, a stúdióktól a nagyobb lakóegységekig. A legfelső szinten lesz egy darab nagy alapterületű, panorámás penthouse lakás is, melybe közvetlenül a liftből kilépve lehet majd bejutni.
A négyzetméterárakat még pontosan nem határozták meg, annyit lehet tudni egyelőre, hogy az átlag körülbelül 600 ezer forint lesz. A lakásokra a tavaszi budapesti Lakásvásáron kezdték regisztrálni az érdeklődőket. A hivatalos bemutató áprilisban lesz.
Cikkajánló:
$$567$$
$$569$$
$$564$$
$$554$$
