Vasárnap nyílik meg teljesen a Szabadság híd
Május 30-án, szombaton reggel 9 órakor újra birtokba vehetik a Szabadság hidat a budapestiek. Az autók vasárnap hajthatnak fel a hídra.
Elkészült a Szabadság híd díszkivilágítása. Mintegy 250 millió forintból valósult meg a főváros világörökségének új, energiatakarékos díszkivilágítása. A beruházásnak köszönhetően biztonságosabbá válik a közlekedés és még szebb lesz a Szabadság híd. A Szabadság híd rekonstrukciójának eredményeképpen mintegy 5,6 milliárd forintból megújult
Magyarország és Budapest egyik legpatinásabb, a Világörökség részeként is elismert hídja.
Május 30-án, szombaton reggel 9 órakor újra birtokba vehetik a Szabadság hidat a budapestiek! Az első napon azonban még nem lehet majd autóval áthajtani az átkelőn, mert május 30-án éjfélig csak a gyalogosoké és bicikliseké lesz a Szabadság híd!
Cikkajánló:
$$1836$$
$$1835$$
$$1834$$